«АТБ» вводить соціальну годину для людей похилого віку, пенсіонерів, людей з особливими потребами та ветеранів

Саме таке нововведення, на думку керівництва мережі «АТБ» допоможе убезпечити вразливі категорії населення у карантинний період.

Лада ЗАВІРУХА

На дверях магазину «АТБ» за адресою бульвар Олександрійський 44/2 (на фото, напевно, і в інших) з’явилося оголошення такого змісту: «Повідомляємо, що з 24.03.2020 року щодня з 9-ї до 10-ї ранку для забезпечення додаткового захисту пенсіонерів, людей похилого віку, людей з обмеженими можливостями та ветеранів мережа «АТБ» обслуговує тільки цю частину населення». Це викликало певний резонанс у соцмережах і, за свідченням очевидців, непорозуміння серед клієнтів «АТБ», дехто стверджував, що після 10-ї ранку пенсіонерів перестали пускати до магазину.

Аби прояснити ситуацію та уникнути різноманітних спекуляцій на цю тему, «Тиждень» зв’язався з представниками мережі у місті Дніпро.

За словами начальника управління з корпоративних комунікацій корпорації «АТБ» Сергія Демченка, з 9-ї до 10-ї ранку вводиться додаткова соціальна година для людей похилого віку, пенсіонерів, людей з обмеженими можливостями та ветеранів. У цей час вони можуть зробити покупки безпечно.

– «АТБ» просить інших покупців утриматися від відвідування магазину в цей час. Це ні в якому разі не обмеження для них. Компанія вводить окрему годину для покращення обслуговування людей похилого віку, пенсіонерів, людей з особливими потребами та ветеранів задля їх безпеки, – сказав Сергій Демченко.

Також він додав, що компанія зробить додаткове оголошення на своєму офіційному сайті та проведе роз’яснювальну роботу серед працівників мережі в регіонах.