Аварійні мости – не бруківка, вони зачекають…

Про те, що білоцерківські мости потребують капітального ремонту, знають всі мешканці міста. Проте міська влада не вважає аварійність мостів першочерговим завданням.
                                                                                                                                                                                        Людмила Полях
Так, лише після того, як мешканці вул. І.Мазепи, Фастівська, Привокзальна почали перекривати дорогу з вимогою розпочати ремонт Горбатого мосту, по якому влада заборонила рух вантажівок і всі вони поїхали через вищеназвані вулиці, розпочався ремонт цього шляхопроводу. Обіцяного завершення ремонту наприкінці 2018 року містяни так і не дочекалися, міст відкрили лише на початку травня 2019 року. На ремонт мосту було витрачено майже 28 млн грн.
Надалі влада береться ремонтувати міст «Дружба», що веде на масив Заріччя. Потрібно майже 32 млн грн. Наразі проводиться тендер. На цей рік на ремонт цього мосту закладається 10 млн грн державної та обласної субвенцій. Коли розпочнеться ремонт, наразі не відомо.
У соцмережі Facеbook жителі міста звертають  увагу на аварійний стан мосту на масив Леваневського та нарікають на те, що замість ремонту мосту в місті кладуть бруківку, розміщують сумнівної мистецької якості скульптури та купують будівлі втридорога. Йдеться, очевидно, про витрачені 24 млн грн бюджетної субвенції на закупівлю недобудови по вул. Театральна у 2018 році, яку мають намір переобладнати під ЦНАП. Наразі слідчі Національного антикорупційного бюро розслідувань проводять розслідування справи за цією оборудкою.
У 2016 році розпочалася реконструкція алей у місті. На алею по  Олександрійському бульвару та будівництво пішохідної доріжки вздовж р. Рось, на алею по бульвару Княгині Ольги та бульвару Михайла Грушевського упродовж 2016-2018 років витрачено майже 23 млн грн. І всі ці об’єкти не завершені. Отже, знову потребують коштів.
Якщо не закуповувати недобудови та скоротити апетити по алеях, цілком можна було б розпочати ремонт мосту на масив Леваневського, не чекаючи жертв. Можна, якщо було б бажання вірно розставляти пріоритети…