Білоцерківці не можуть мовчати…

Допоки міська влада не перестане загравати з перевізниками та не почне жорстко контролювати виконання умов договору та чинного законодавства, допоки ми, білоцерківці, не зрозуміємо, що найняли цю владу на роботу, з наших податків міські чиновники отримують зарплати, а отже повинні працювати задля нашого блага – порядку не буде.

Не може влада лише безпорадно розводити руками та займати посередницьку позицію – це не її функція. І якщо щось не виходить – потрібно звільнити місце для того, хто знає, як зробити.

Лада ЗАВІРУХА

 

Кричущим недопрацюванням міської влади у сфері перевезень у громадському транспорті «Тиждень» присвятив не один матеріал. При цьому нас, хай і опосередковано, підтримували самі білоцерківці, коли жваво реагували на наші статті або ж самі розміщували дописи у соцмережах.

Із недавнього, ми звертали увагу на те, що із введенням карантину, коли місцева влада, керуючись необхідністю, спочатку скасувала пільгові перевезення, а потім відновила їх, білоцерківці все одно не можуть скористатися пільгою. Писали ми і про невиконання водіями умов протиепідемічних заходів щодо перевезення пасажирів лише на місцях для сидіння.

І от нещодавно з’явився черговий допис у Фейсбук (ми переклали текст українською та дещо скоротили його).


Олена Малевана, жителька Білої Церкви

Я ніколи не пишу пости, рідко коментую чиїсь публікації, але сьогодні я не можу мовчати, бо я живу в цьому місті і це мені не байдуже…

Сьогодні, 8 липня зранку о 08:40 на зупинці «Новус» у 22 автобус зайшов дідусь років 75-80 з посвідченням на пільги і попросив водія про безкоштовний проїзд. Водій сказав, що він не має наміру возити нікого безкоштовно, кожен повинен платити в цьому житті за себе, і вигнав дідуся з салону. Я зайшла в маршрутку в той момент, коли дідусь збирався виходити, я швидко зрозуміла в чому справа і попросила дідуся повернутися, а водієві сказала, що я заплачу за нього, але дідусь відмовився і вийшов… Салон був переповнений пасажирами, але ніхто не поставив на місце водія, обговорювали з обуренням між собою тільки дві дівчини, які сиділи позаду мене…

Наразі пільги на проїзд навіть у період карантину ніхто не скасовував. Крім того, водій автобуса порушив п. 7 Постанови КМУ №500 від 17.06.2020, рішення виконавчого комітету міської ради №334 від 23.06.2020, п. 4 Постанови головного санітарного лікаря України №23 від 21.05.2020, де сказано: «кількість пасажирів має бути в межах кількості місць для сидіння».

Про такі або схожі ситуації в нашому місті читаю щодня, тому прошу керівників і водіїв усіх маршрутів і нашого мера Геннадія Дикого тримати марку «міста добра», а так само відреагувати і вживати заходів, бажано карати таких водіїв, які працюють лише за своїми законами і переконаннями, без поваги до людей, невмінням їздити і дивитися за технікою, зате ведуть розмови про підвищення тарифу на проїзд незабаром. За що платити більше, ми і так дорого платимо за те, що маємо!