Дати початку опалювального періоду не названо

Виконавчий комітет ухвалив рішення про початок опалювального періоду 2020-2021 років в м. Біла Церква, проте дати поки що не визначив.

Лада ЗАВІРУХА

Зокрема було вирішено, що КП БМР «Білоцерківтепломережа» розпочне опалювальний період 2020-2021 років для закладів охорони здоров’я, дитячих дошкільних, шкільних, позашкільних і спортивних закладів від індивідуальних джерел теплопостачання, згідно із заявами керівників установ. Те саме виконком рекомендував для інших виробників і постачальників теплової енергії.

Опалювальний період для житлового фонду, інших споживачів міста Біла Церква розпочнеться, виходячи з кліматичних умов, згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації теплових установок і мереж, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами, якщо впродовж трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становитиме 8 оС і нижче. Так, остаточної дати початку опалювального періоду 2020-2021 поки що не визначено.

Додатково було зазначено, що підключення споживачів до систем теплопостачання здійснюватиметься за наявності актів готовності до опалювального періоду та при проведених розрахунках і погашенні заборгованості за енергоносії.