День Гумору – хороший настрій гарантовано!

1 квітня у Білоцерківському національному аграрному університеті відбувся День гумору, влаштований за сприяння Міжнародного фонду ім. Павла Глазового за участю артистів Білоцерківщини.

Лада ЗАВІРУХА

 

Німецький письменник-романіст Вільгельм Раабе стверджував, що «Гумор – це рятівне коло на хвилях життя», а тому сміх, жарти і різноманітні розваги так і спокушають сховатися від життєвих негараздів, хоча б на кілька годин. Тим більше, якщо свято гумору влаштовується безпосередньо дотичними до нього людьми. Адже хороший настрій глядачам у залі забезпечували президент Міжнародного фонду ім. Павла Глазового Віктор Євтушенко та члени фонду Володимир Дідківський, Леонід Гажала і Микола Базів. Отже, як і було зазначено в рекламі концерту, «гуртова видача гумору» відбулася, і кожен присутній зарядився позитивом і хорошим настроєм, принаймні тих, хто нудьгував, помічено не було.

Приємно вразили виступи артистів-вокалістів і сольні номери оркестру. А глядачі отримали чудову нагоду знову зустрітися із улюбленими виконавцями, які з огляду  на певні обставини залишили колектив театру ім. Саксаганського. Одним словом, все було як і завжди, лише не в театральних стінах, – феєрично, захопливо, по-святковому! Щоправда, із однією відмінністю: на подібні концерти у театр приходили до 150 осіб, а 1 квітня в актовій залі БНАУ зібралося більше 350, і всі залишилися до завершення свята, адже 2 з лишком години пролетіли, як декілька хвилин. Отже, зі святом і чудового настрою!