Дезартеризація: переваги над операцією

Геморой – неприємне захворювання прямої кишки, яке дошкуляє хворому в повсякденному житті. Стикається з ним шестеро з десяти людей, проте за кваліфікованою допомогою звертаються одиниці. На початковій стадії більшість хворих лікуються самостійно, помилково вважаючи, що це захворювання пройде після застосування аптечних мазей чи свічок. Проте геморой прогресує, і вже з першої стадії переходить в другу, третю і найважчу – четверту.

У проктологічній практиці не поодинокі випадки, коли за допомогою звертаються вже на останній, четвертій стадії захворювання. Причинами цьому є недостатня поінформованість, сором перед оглядом та страх отримати направлення на операцію. І дійсно, на цій стадії оперативного втручання вже не уникнути, адже до геморою додаються й інші ускладнення, такі як тріщина заднього проходу, кровотечі, поліпи. Всі вони загрожують не тільки здоров’ю а й життю людини.

Операція має безліч недоліків серед яких і загальний наркоз, який протипоказаний людям зі слабким здоров’ям, і довготривала реабілітація. Саме тому дуже важливо не затягувати з обстеженням прямої кишки, адже своєчасна діагностика може врятувати від хірургічного втручання.

Зараз лікування проктологічних проблем зводиться не тільки до ефективності а й до комфорту для пацієнта. Не багатьом відомо, що сучасна медицина спроможна на усунення всіх чотирьох стадій геморою малоінвазивним, безопераційним методом. Дезартеризація гемороїдальних вузлів – сучасний, безпечний та комфортний метод лікування геморою. Ця методика вже 18 років допомагає хворим по всьому світу позбутися геморою. За допомогою апарату HAL-RAR лікар знаходить вену, що постачає кров у вузол і саморозсмоктуючими нитками прошиває судину.

Які ж переваги дезартеризації?

  • Процедура триває лише 1 годину;
  • Це безопераційний та безболісний  метод лікування геморою;
  • Не потребує довготривалої реабілітації;
  • Проводиться амбулаторно;
  • Швидке загоєння без рубців;
  • Рецидиви геморою малоймовірні.

Позбутися геморою будь-якої стадії можна в медичному центрі «ДокторПРО». Процедуру проводять кваліфіковані лікарі-проктологи на сучасному австрійському апараті. Дотримуючись рекомендацій лікаря, хворий може назавжди забути про геморой.

Переваги очевидні! Позбавитися геморою набагато легше ніж Ви думаєте, тож подбайте про своє здоров’я вже зараз! Телефонуйте 0800 30 30 17!