Геморой: оперувати, чи не оперувати?

Ви, напевно, помічали, що люди можуть поскаржитися один одному на що завгодно - серцеві хвороби, високий тиск, проблеми з травною системою. Але навряд чи можна почути, щоб хтось говорив про таку проблему, як геморой. А це найпоширеніше захворювання прямої кишки, яке вражає 80% населення земної кулі! Виходить, від геморою страждає практично кожен другий, але мовчки, вважаючи за краще здаватися здоровим і щасливим.

А що й казати про візит до лікаря з приводу своєї делікатної проблеми! Але чому нам легше звернутися до терапевта, кардіолога, невропатолога, а візит до проктолога ми будемо відкладати до останнього, поки вже хвороба не перейде в IV-у стадію.

На це є свої об'єктивні причини. Часто це пояснюється тим, що ми недостатньо поінформовані з приводу методів лікування геморою. У нас чомусь сформувалася стереотипна думка, що позбутися від цього підступного захворювання можливо тільки оперативним шляхом. Звичайно, це багатьох лякає, і до речі, небезпідставно. Дійсно, крім того, що операція з видалення гемороїдальних вузлів дуже болюча і приносить безліч незручностей, вона також несе і певний ризик.

По-перше, слід враховувати, що подібні операції проводять під загальним наркозом, що в окремих випадках може бути небезпечним для життя, особливо для тих людей, хто не відрізняється міцним здоров'ям.

По-друге, в процесі операції можна пошкодити м'яз сфінктера, який контролює процес дефекації, відкриваючи й закриваючи задній прохід.

Ну і, звичайно, не слід забувати, що ця операція вимагає госпіталізації в стаціонар. Таким чином, на кілька тижнів вам доведеться відійти від звичного способу життя через довгий і болісний відновний період  після операції.

Насправді, вже понад 1 млн. людей по всьому світу змогли позбутися від геморою безопераційним шляхом. В тому числі й пацієнти  мережі медичних центрів «ДокторПРО», які на своєму  досвіді переконалися, що страх з приводу процедур огляду і лікування геморою занадто перебільшений. За словами проктологів «ДокторПРО», пацієнти, що  звернулися в медичний центр  на ранніх і середніх стадіях захворювання, змогли самостійно побачити всі переваги безопераційних методів лікування геморою. Було багато тих, хто позбувся цієї хвороби всього за пару  сеансів! У таких випадках іноді пацієнти дивуються: «І це все?!» . Так! Чим раніше звернутися, тим швидше і дешевше обійдеться лікування.

Найбільш поширеними і високоефективними малоінвазивними методами лікування геморою вважаються лігування гемороїдальних вузлів, інфрачервона фотокоагуляція вузла та дезартеризація вузлів. Ці методи з успіхом застосовуються в мережі «ДокторПРО», що в центральній Україні, вже протягом п’яти  років!

Приходьте до нас і переконайтеся, що  лікування геморою без операції дуже ефективне, а персонал закладу  докладає максимум зусиль, щоб лікування геморою  було комфортним!