Геннадій Джегур зустрівся з лідерами учнівського самоврядування

Надзвичайно насиченою, цікавою та плідною була конференція лідерів учнівського самоврядування Білоцерківського району, що відбулася 29 жовтня. Спільно з молодіжним активом працювали голова Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадій Джегур, заступник голови адміністрації Володимир Толочко, начальник районного відділу освіти Вікторія Бабенко.

За матеріалами  відділу внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та ЗМІ апарату Білоцерківської РДА

Серед головних завдань – вибори нового голови «Лідерграду». Серед кандидатів – Юлія Сергієнко (ОНЗ Шкарівська ЗОШ), Ліна Осадча (Терезинське НВО), Юлія Перебийніс (Макіївське НВО) та Степан Кречківський (Потіївське НВО). Процедура обрання охоплювала декілька етапів: онлайн голосування, таємне голосування та ряд конкурсних випробувань. У підсумку переконливу перемогу здобула Юлія Сергієнко.

Після урочистого вручення посвідчення голови «Лідерграду» та складання присяги, що цього року відбулося вперше, підписали угоди щодо співпраці представників районної ради дітей Білоцерківщини, відділу освіти та Білоцерківської районної державної адміністрації у реалізації програм та проектів районної ради дітей Білоцерківщини.

 

Геннадій Джегур подякував лідерам за небайдужість, активність, наполегливість, відповідальність. Він також підкреслив, що  пишається тим, що на Білоцерківщині підростає таке чудове покоління юних українців, які вже розуміють що таке бути громадянином та патріотом. І не просто розуміють, а власними вчинками змінюють світ навколо себе на краще. «Попри те, що зараз ми переживаємо непрості часи, розумію, що з такими молодими людьми наша країна має гідне майбутнє. Попереду у кожного з вас цікаве життя. І на цьому шляху бажаю вам перемог. Втім, можна перемогти лише тоді, коли ти сам віриш у перемогу. Якщо ти не маєш віри – перемоги не буде. Тому вірте у себе, у власні сили, у країну!», – зазначив очільник району. 

Крім цього, Геннадій Васильович привітав команду «Лідерграду», які представляли Білоцерківський район на міжнародному конкурсі «Золота осінь Славутича», де вибороли друге місце в номінації «Дитяча демократія» з проектом «Стіни говорять». Емоційними та захопливими були розповіді лідерів про час перебування на фестивалі, нових друзів, різні пригоди та цікавинки з фестивалю.