Гроші є. Як використають?

13 червня під час засідання 72 сесії БМР депутати внесли зміни до бюджету. За рахунок перевиконання плану надходжень за січень-травень 2019 року збільшено загальний фонд місцевого бюджету на 29 млн 500 тис. грн, з них видатки по загальному фонду збільшено на 9,7 млн грн, решта коштів – 19,8 млн грн – додано до бюджету розвитку. Також депутати затвердили надходження субвенції у розмірі 17,9 млн грн з державного та обласного бюджетів.
Людмила Полях
Зокрема, освітянам виділено 4,1 млн грн – на виплату надбавки за престижність праці, поточний ремонт приміщень, обрізку дерев на території шкіл і садочків, перевезення учнів, розміщення рекламної продукції та на поточний ремонт ДЮСШ №1.
Понад 1 млн грн виділено комунальній медицині на навчання працівників, придбання витратних матеріалів для проведення ремонту апаратів для гемодіалізу, на ремонт покрівлі.
Міську програму «Турбота» збільшено на 600 000 грн.
На поточний ремонт ДЮСШ «Богатир» виділено 200 000 грн. На розвиток волейболу заклали 50 тис. грн, футболу – 200 тис. грн, закупівлю спортінвентарю – 470 тис. грн.
На міську цільову програму сприяння соціальному становленню та розвитку молоді, підтримки сім’ї на 2016-2020 роки виділили 150 тис. грн, стільки ж дали на реалізацію Програми розвитку культури, мистецтва та духовності. А от на інформаційне забезпечення діяльності міської ради та її виконавчих органів  виділили майже 200 тис. грн. Очевидно, це важливіше за молодіжні та культурні програми…
3 млн грн виділили депутати на благоустрій міста.
13,4 млн грн обласної субвенції витратять на ремонт вуличного освітлення по бульвару Олександрійському, вулиці Леваневського та проспекту Князя Володимира; 9 млн грн – на ремонт мосту «Дружба».
4,5 млн грн державної субвенції витратять на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Молодіжна, Січневий прорив, через річку Рось, а також з них 1 млн грн виділено додатково на ремонт мосту «Дружба».
300 тис. грн витратять на оснащення природно-математичних класів у школах.
Депутати, а саме Юрій Кошляк, Юрій Балас та Геннадій Джегур просили виділити по 1 млн грн на кожен ЖЕК для проведення ремонтів дахів та ліфтових шахт, потреба в яких виникла після сильних дощів. Проте мер та депутати розгляд цього питання відклали на наступну сесію, бо не знають, де взяти ці гроші. Це при тому, що мільйони гривень витрачають на різноманітні алеї по місту. Наприклад, на алею на бульварі Олександрійському витратять майже 4,5 млн грн, по 1,5 млн грн витратять на алеї по бульвару Грушевського та Княгині Ольги, алея на масиві Піщаному обійдеться в 2,5 млн грн  коштів платників податків, а будівництво пішохідної доріжки на Центральному пляжі коштуватиме 3,3 млн грн, сквер на масиві Таращанському вартує майже 1,5 млн грн. Отож, всі мешканці,  у кого течуть дахи в багатоповерхівках, можуть самостійно зробити висновки, що для влади міста важливіше: ваше майно чи загальноміський благоустрій.