Індустріальний парк «Біла Церква» – гіпермаркет для заводів

Індустріальний парк «Біла Церква» – потужний інвестиційний проєкт, мета якого – розвиток сучасного промислового виробництва в Україні. Це єдина платформа, що дозволяє підприємцям отримати всі необхідні сервіси та зосередитися на розвитку свого бізнесу. Парк пропонує землі промислового призначення зі всією інженерною інфраструктурою для оренди або купівлі, рішення «під ключ» і можливість спільних інвестицій у промислові проєкти. Знання місцевої специфіки та значний досвід у девелопменті нерухомості дозволяє команді парку надати клієнту додаткові послуги для організації ефективного виробництва.
Лада ЗАВІРУХА
Завод Plank Electrotechnic
Це перше виробництво на території індустріального парку «Біла Церква» і перший український виробник сучасної електрофурнітури.
Будівля підприємства споруджена за міжнародним стандартом BREEAM (відповідність близько 50 критеріям зеленого будівництва). Невдовзі завод отримає європейську сертифікацію ISO 9001 і OHSAS 18000, а це значить, що його продукція буде реалізовуватися як на вітчизняному, так і на європейському ринках.
За словами засновника інвестиційної групи «UFuture» Василя Хмельницького, в підприємство інвестовано 2,8 млн доларів. Компанія претендує на 20% ринку електрофурнітури в Україні, який оцінюється в суму до 50 млн доларів. Вкладення планується повернути максимум за п’ять років.
– Наразі ми виробляємо і пропонуємо торговельній мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр» і «Нова лінія» розподільні монтажні коробки. Вони вже продаються.
Далі плануємо запустити повний перелік електрофурнітури у двох продуктових лінійках. Це будуть розетки, вимикачі, перемикачі прохідні, кнопкові вимикачі, рамки монтажні, телевізійні, комп’ютерні, USB-розетки.
Активно працюємо над тим, щоб почати випускати «розумну» розетку, якою можна буде керувати за допомогою гаджетів. Тобто, весь перелік необхідної електрофурнітури буде вироблятися на нашому підприємстві і стане доступним українським споживачам, – зазначив директор Plank Electrotechnic Олександр Крижановський.
Завод з виготовлення композиту «Армастар»
Будівля заводу площею 3,2 тис. квадратних метрів буде розташована поруч з Plank Electrotechnic. Новий завод з’явиться в індустріальному парку «Біла Церква» приблизно за півроку.
– Це не перший завод на території індустріального парку, але при цьому ми, напевно, перші в Україні, хто вироблятиме композит. Це замінник металу, який нічим не поступається йому за міцністю, а певно, і кращий. Цей матеріал не іржавіє, легше, ніж метал і водночас більш економічний. Я вважаю, що це тренд майбутнього, адже на сьогодні в Америці композитні матеріали замінили метал на 15-17%, – сказав під час церемонії закладення капсули майбутнього підприємства засновник інвестиційної групи «UFuture» Василь Хмельницький.
За словами виконавчого директора індустріального парку «Біла Церква» Володимира Хмурича, український ринок такого заводу потребує.
– На цей матеріал є попит в Україні, тому що подібне виробництво, наскільки мені відомо, наразі лише одне в країні. А тому попит значно перевищує пропозицію. Більше того, такий матеріал дуже широко використовується за кордоном. Проте, оскільки технологія його виробництва складна, вона не розповсюджена широко – виробників мало, а тому попит однозначно існує і за кордоном, – констатував Володимир Хмурич.
Отже, за два роки у будівництво заводу буде вкладено 2,5 млн доларів, в результаті буде створено 100 робочих місць.
Логістичний комплекс ТОВ «Волиця-Агро»
ТОВ «Волиця-Агро» придбало земельну ділянку площею 4 га на території індустріального парку «Біла Церква», де планує розпочати будівництво сучасного логістичного комплексу зі зберігання та переробки зернових. ТОВ збирається вкласти у проєкт 12 млн доларів. Для обслуговування комплексу буде створено близько 100 нових робочих місць.
Компанія планує запустити в експлуатацію першу чергу комплексу у 2020 році. Вона включатиме елеватор загальною потужністю 40 тис. тонн одночасного зберігання зерна з добовою продуктивністю прийому на рівні 3 тис. тонн. Елеватор буде обладнаний сучасною лабораторією, зерносушарками, силосами для вологого та сухого зерна. Комплекс зможе приймати та відвантажувати зернові як автомобільним, так і залізничним транспортом. Планується, що звідси продукція компанії відправлятиметься на експорт.
– Ми розуміємо, що сьогодні іноземні інвестори не надто охоче заходять в Україну через ризики. Але є місцеві підприємці, які готові запускати тут виробництво, що працюватиме не лише для внутрішнього ринку, а й для експорту. Тому ми сконцентрувалися на створенні майданчика і всіх необхідних умов для таких підприємств. Наша мета – підтримати повний цикл виробництва продукту всередині України. Це стимулюватиме появу нових робочих місць і зростання економіки регіону та країни в цілому, – зауважив засновник UFuture Василь Хмельницький.
– На послуги, які ми надаємо, є попит. Інвесторові справді зручно прийти і відразу отримати земельну ділянку та всі необхідні інженерні комунікації. Задля зручності й економії часу клієнта ми надаємо йому комплексну підтримку, щоб звести бюрократію до мінімуму, – зазначив виконавчий директор індустріального парку «Біла Церква» Володимир Хмурич.