Кадрова лихоманка триває

Напевно, найбільше позачергова 72-га сесія міської ради вразила кількістю кадрових змін.
Лада ЗАВІРУХА
По-перше, депутати підтримали рішення про звільнення керуючого справами виконавчого комітету міської ради Сергія Постівого. А тому з 20 червня він залишає посаду за власним бажанням.
Проект рішення про затвердження нового керуючого справами виконкому, який спочатку хотіли зняти з порядку денного, депутати все ж таки розглянули, але поки що призначення не відбулося. Адже Олександр Самарський, який має обійняти посаду, ще не встиг зустрітися з усіма депутатськими фракціями, та й на самому пленарному засіданні його не було, а отже і депутатські запитання ставити було нікому. Питання обіцяли розглянути на наступній, черговій сесії, яка відбудеться наприкінці червня.
По-друге, народні обранці розглянули та підтримали більшістю голосів присутніх рішення про припинення (розірвання) трудових договорів з директорами КП БМР «Білоцерківський міський парк культури та відпочинку ім. Т.Шевченка Володимиром Грибовським, КП БМР «Міськреклама» Дмитром Козачуком і КП БМР «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс» Сергієм Кандауровим. Проте міський голова, скориставшись своїм правом, наклав вето на такі рішення.
Нагадаємо, «Тиждень» неодноразово вказував на проблему кадрової непостійності у виконавчому комітеті БМР. Так, зокрема, за останні 4 роки п’ять разів мінявся головний архітектор міста, місце керуючого справами виконавчого комітету посяде вже третій чиновник, а кількість змін на посаді заступника міського голови наразі досить важко встановити. Міський голова досі в пошуку чи ніяк не може домовитися із впливовими олігархічними групами міста?