Карантинні заходи в області та місті посилюються

З 23 березня 2020 року в населених пунктах Київської області, в тому числі і в Білій Церкві, вводяться нові правила роботи громадського транспорту та інші обмеження переміщення громадян для запобігання поширення коронавірусу.

Громадський транспорт міст, районів, ОТГ області перевозитиме виключно робітників підприємств, які забезпечують критично важливі сфери життя. Це медичні працівники, рятувальники, правоохоронці, фахівці сфери ЖКГ, люди, які працюють у продуктових магазинах і аптеках, співробітники стратегічних підприємств.

Для таких перевезень будуть розроблені маршрути громадського транспорту. Таке рішення було прийняте 21 березня 2020 року на засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Їздити в транспорті працівники зазначених вище підприємств зможуть тільки за наявності у них спеціальних квитків, посвідчень особи та засобів індивідуального захисту. Такі перепустки будуть передані на всі необхідні підприємства. Усі інші користуватися пасажирським транспортом на час обмежень не зможуть.

Дотримання запроваджених обмежень забезпечить поліція. Обмеження проїзду не стосуються пересування особистого транспорту.

Крім того, вводиться заборона користування дитячими та спортивними майданчиками в парках, скверах та на прибудинкових територіях.

Також вводиться заборона роботи ринків та об’єктів торгівлі, розташованих на їх територіях.

Наявність споживачів в торгівельному приміщенні має бути в кількості не більше 1 особи на 10 м кв.

 

Що у місті... Згідно з інформацією із офіційних джерел станом на 22 березня, за останню добу, в Білоцерківську міську лікарню № 3 поступив ще один хворий із підозрою на коронавірус.

Швидкий тест показав негативний результат, проте наразі лікарі чекають на підтвердження із центру лабораторних досліджень.

Стан двох хворих на коронавірус, які нині перебувають в лікарні, задовільний.