Кому вигідно?

Депутати подолали вето щодо одного питання із трьох заветованих міським головою на позаминулій сесії, а це означає, що директор КП «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс» Сергій Кандауров буде звільнений.
Лада ЗАВІРУХА
Шукай, кому вигідно – говорив знаменитий римський юрист Луций Касій Лонгін Равілла, маючи на увазі, що у заплутаній справі, хитросплетінні інтриг тощо завжди потрібно шукати того або тих, кому вигідне становище, що склалося.
От і в ситуації із заветованими рішеннями щодо звільнення директорів комунальних підприємств, очевидно, і є той самий прихований інтерес.
Судіть самі, під час пленарного засідання 72-ї сесії міської ради депутати більшістю голосів проголосували за звільнення одразу трьох директорів комунальних підприємств міста – Володимира Грибовського (парк культури і відпочинку ім. Тараса Шевченка), Дмитра Козачука («Міськреклама») і Сергія Кандаурова («Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс»). І після цього міський голова ветував рішення у зв’язку із тим, що вони були «прийняті з порушенням вимог чинного законодавства України».
27 червня, на пленарному засіданні 73-ї сесії міської ради депутати розглядали питання повторно і змогли подолати лише одне вето… Сам цей факт особливого здивування не викликає. Дивує інше, чому керівників, робота яких отримує найбільше нарікань з боку містян, та і самих депутатів, залишили таки працювати, а Сергія Кандаурова, який за декілька років дійсно вивів КП «БВАК» на якісно інший рівень, звільнили?
Здається, що шукати, кому вигідно, довго не доведеться, і ситуація стане зрозумілою вже найближчим часом. Образливо лише, що вчергове комунальне підприємство, яке нарешті вийшло із стану стагнації, стало розмінною монетою в руках можновладців.