Костянтин Єфименко: «Ми вас не залишимо!»

Сьогодні, 25 березня члени Академії пенсіонерів починають отримувати продуктові набори, до складу яких входять м’ясні консерви, олія, борошно, макаронні вироби, крупи, солодощі, чай.

Людмила ПОЛЯХ

Такий набір допоможе людям поважного віку деякий час не виходити до магазину, а значить – дозволить не ризикувати здоров’ям і життям.

Ініціатива підтримати академістів належить підприємцю Костянтину Єфименку. А допомагають реалізувати її майже 30 білоцерківців, яким не байдужа доля земляків та які відгукнулися на цю ініціативу. А це працівники «Трібо», депутати Білоцерківської міської ради та члени БМО ПП «Європейська Солідарність», а також усі ті, хто вважає за справу честі підтримати старше покоління в цей непростий час. Зокрема це підприємець Ярослав Яременко, який перерахував кошти для допомоги.

«Хочу сказати: «Дякую! Дякую своїм друзям! Об’єднавшись разом, ми закликали тисячу пенсіонерів Білої Церкви (членів Академії пенсіонерів) мінімізувати необхідність покидати свою домівку. Зранку 30 чоловік поїхали в гості до наших академістів, аби забезпечити їх на один тиждень речами першої необхідності! Придбати все необхідне – не найбільша проблема. Проблема на фоні спільної паніки вийти з дому, зайти в тисячу під’їздів, тисячу разів натиснути кнопку ліфта, тисячу разів натиснути дзвоник чужої квартири, тисячу разів сказати – ми вас не залишимо! Тисячу разів дякую вам, мої друзі! Тисячу келихів ще підніму з вами, за вас!» – написав Костянтин Єфименко на сторінці у Фейсбук.

Тим самим вкотре білоцерківці доводять: ми таки живемо у місті добра!