Людей дістали тарифи

26 січня білоцерківці вирішили привернути увагу Президента України, який  цього дня приїхав для зустрічі 72 ОМБР, до проблем міста.

Людмила ПОЛЯХ

Зокрема, вранці біля виконкому відбулася акція протесту, на якій громадяни висловилися проти підвищення тарифів на проїзд, високого податку на землю, діяльності КП БМР «Муніципальна варта» та розкрадання бюджетних коштів. «Ми, представники громади міста, звертаємося до Вас, пане Президенте, з проханням забезпечити наші права, гарантовані Конституцією України, зупинити свавілля білоцерківського міського голови Дикого Г.А. та його виконавчої влади, забезпечити належне розслідування діяльності мера Білої Церкви та притягнення його до відповідальності, вжити заходів щодо недопущення росту податків та тарифів  у нашому місті».

В акції взяли участь близько 30 містян. Водночас спостерігати за порядком на акції протесту прибуло чимало правоохоронців разом з начальником поліції Білої Церкви Геннадієм Мельниченком. Після виступу мітингувальники спустилися до парку ім. Т.Шевченка, де розгорнули свій плакат, сподіваючись, що на них зверне увагу глава держави, проїжджаючи з ПК «Росава» до вокзалу. Проте поспілкуватися мітингувальникам вдалося лише з представником президентської охорони.


Павло Лаврусь, громадський активіст

Незважаючи на те, що акція було небагатолюдною, я підтримував, підтримую і буду підтримувати будь-які заходи, спрямовані на те, щоб привернути увагу влади до проблем міста та зупинити свавілля. Сподівався, що Президент України зможе послухати нас та вплинути  на ситуацію, коли з року в рік зростають тарифи на проїзд в маршрутках, встановлюють високі податки на землю та нерухомість, розкрадають бюджетні кошти. На жаль, у глави держави не було часу з нами поспілкуватися.