Маю честь!

13 жовтня, напередодні Дня захисника України, першокласники кадетського класу гімназії №2 – молоде поповнення Білоцерківського військово-гімназійного корпусу – дали урочисту обіцянку на вірність служіння Вітчизні та народу України. Захід з огляду на вимоги часу відбувся на території гімназії №2, без офіційних гостей, у колі найрідніших – батьків, учителів, друзів.

Лада ЗАВІРУХА

Юні хлопчики та дівчата урочисто виголошували слова обіцянки, беручи на себе зобов’язання сумлінно виконувати обов’язки кадета, бути чесними, дисциплінованими, оволодівати знаннями, готуватися до державної та військової служби, примножувати традиції Збройних Сил України та українського козацтва. Під час заходу кадети-першачки за доброю традицією отримали свої перші погони, а ще привітання та настанови від директора гімназії Анатолія Плєшакова.

– Прошу вас, шановні першокласники, щоб ви обов’язково пам’ятали, навіть через багато місяців і років, слова урочистої обіцянки, яку ви дали сьогодні перед кадетським корпусом. Хай ці слова будуть для вас наказом по життю – якими потрібно бути – справжніми захисниками України!

Для мене День захисника України – це не лише свято тих, хто взяв у руки зброю для захисту держави. Це свято людей усіх професій, які сьогодні попри небезпеку, як, скажімо, медики чи вчителі, виконують свої обов’язки чесно та сумлінно.

Захисником рідної землі має бути кожен із нас, на своєму місці – хтось у навчанні чи в роботі, хтось зі зброєю на кордоні країни. Кожен громадянин України повинен бути справжнім, не на словах, а в конкретних справах, патріотом власної держави.

Нині ваш захист країни – це високі результати в навчанні, а також зразкова поведінка, – наголосив Анатолій Плєшаков, звертаючись до кадетів-першокласників.

Учні військово-гімназійних класів отримали привітання та побажання здоров’я і наснаги в навчанні від голови Ради Клубу офіцерів «Честь» полковника Валерія Забарського.

Насамкінець урочистостей першокласники-кадети, вишикувавшись, пройшлися маршем, демонструючи вправність і відмінний вишкіл, попри досить стислий час (лише трохи більше місяця) відведений для підготовки.