Міська влада зобов’язана направити представника до суду

Саме про це йшлося у депутатському запиті Андрія Короля, який він озвучив під час пленарного засідання 81-ї сесії міської ради.
Лада ЗАВІРУХА
Міська влада продовжує дивувати громадськість своїми вчинками… Відомо, що 24 жовтня в приміщенні Київського окружного адміністративного суду розглядали питання за позовом ТОВ «Транссіті» щодо визнання протиправним і скасування рішень Білоцерківської міської ради від 30 вересня 2019 року та виконавчого комітету про зниження тарифу на проїзд у міських автобусних маршрутах загального користування до 5 грн. На першому судовому засіданні, як уже зазначалося в газеті «Тиждень», не було представника від міського голови.
За словами народного депутата Миколи Бабенка, який разом із активістами ГО «Біла Церква Разом» був присутній у суді, цей факт дуже здивував навіть суддю, який зобов’язав міського голову Геннадія Дикого відправити когось на наступне судове засідання, щоб хоча б зробити вигляд, що інтереси жителів міста захищатимуть. Тим більше, що це і є головна функція міського голови і його безпосередня відповідальність.
Саме про це говорив і депутат Андрій Король.
– Я вважаю, що розгляд цієї справи має важливий суспільний інтерес і має відбуватися за участю представників БМР і виконкому. Відповідно до законів, я як депутат місцевої ради вимагаю від міського голови негайно надати відповідні доручення щодо забезпечення участі представників юридичного управління БМР у вищезазначеній справі.
Нині я вважаю дії міського голови нічим іншим ніж змовою, – зазначив Андрій Король.
Отже виходить, народні обранці мусять нагадувати меру, що він як міський голова має захищати інтереси саме білоцерківців, а не представників олігархічних кланів міста.