Микола Бабенко: «Це моє виважене рішення і серйозна відповідальність»

Заручившись багатотисячною підтримкою жителів Білої Церкви, Микола Бабенко зареєструвався кандидатом у народні депутати України від одномандатного виборчого округу №90.
І оскільки він уже офіційно зареєстрований кандидат, ми вирішили поцікавитися, що спонукало Миколу Бабенка прийняти таке важливе рішення та балотуватися до Верховної Ради України.
Лада ЗАВІРУХА
– Миколо Вікторовичу, в місті Вас добре знають як голову найвпливовішої ГО «Біла Церква Разом». На Вашу підтримку зібрано безпрецедентно велику кількість підписів білоцерківців. Це спонукало Вас на такий серйозний крок – подати свою кандидатуру до Верховної Ради України?
– Насправді, це моє виважене рішення і серйозна відповідальність. Ми просто вимушені йти до Верховної Ради, щоб не дати реваншу олігархічній системі, а також можливості стабілізувати владну вертикаль на рівні держави та продовжувати грабувати місто. Наша організація – єдина в Білій Церкві, яка змогла впродовж років ефективно протистояти місцевим кланам, і це їх дуже лякає. На сьогодні місцеві клани об’єднали зусилля проти нас та визначилися з кандидатурою до Верховної Ради, їх представник буде балотуватися від найбільш рейтингової наразі партії – «Слуга народу».
– Крім можливості продовжувати діяльність ГО «Біла Церква Разом», що ще було мотивом такого рішення?
– Ми маємо на меті реалізувати свої обіцянки та надати неупереджену судову оцінку діям осіб, винних у підвищенні тарифів на теплопостачання, послуги ЖЕКів і проїзд у громадському транспорті. А ще притягнути винних до кримінальної відповідальності.
Відстоюючи права кожного білоцерківця, за більше ніж 3,5 роки я добре знаю, що сьогодні не всі питання можна вирішити лише на рівні міста. Саме тому нами було прийнято рішення про необхідність балотуватися до Верховної Ради України.
– Чому тоді, щоб поліпшити свої прохідні шанси, ви не йдете з якоюсь великою політичною силою?
– Відверто кажучи, коли політичні партії отримали соціологію, побачили наші рейтинги та те, що наша сила наразі найпотужніша в місті, до мене побігли абсолютно всі з пропозиціями йти з ними, але я відмовився. Насамперед тому, що не хочу залежати від олігархів.
А ще тому, що моя душа і серце лежить до того, щоб представляти інтереси кожного білоцерківця, як я робив це на місцевому рівні. Впродовж останніх років наша організація об’єднала навколо себе багато людей, які боролися за справедливість разом з нами, підтримку кожного з них я ціную.