Микола Бабенко: «Ми готові допомагати учасникам АТО і ООС»

Нещодавно голова ГО «Біла Церква Разом» Микола Бабенко зустрівся із учасниками антитерористичної операції та членами їхніх сімей. А ще долучився до урочистого вручення актів права власності на земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства. Загалом 60 учасників бойових дій і три сім’ї загиблих героїв отримали земельні ділянки по 2 гектари.

Лада ЗАВІРУХА

 Як зазначив на початку зустрічі голова правління ГО «Асоціація учасників бойових дій та учасників АТО» В’ячеслав Вовченко, щоб нинішня подія стала можливою, виконана спільна робота багатьох людей.

– Це було нелегко, ми натикалися на постійні перешкоди від сільських голів і місцевих фермерських господарств, які незаконно використовували землі. І саме завдяки спільним зусиллям ми змогли подолати всі труднощі, – зазначив В’ячеслав Вовченко.

Запрошений на зустріч начальник управління Держгеокадастру у Білоцерківському районі Київської області Михайло Борозенець також наголосив на важливості події.

– Коли у 2015 році ми зуміли зарезервувати найбільший і найякісніший земельний масив для учасників АТО (йдеться про ділянку, яка наразі розташована в адміністративних межах Фурсівської сільської ради, а раніше належала Академії наук – прим. ред.), то сказали, що не зупинимося, йдемо далі і будемо за можливості попри всі негаразди забезпечувати земельними ділянками учасників АТО. Управління Держгеокадастру у Білоцерківському районі Київської області слово тримає, учасників АТО забезпечують земельними ділянками зокрема і завдяки активній допомозі ГО «Асоціація учасників бойових дій та учасників АТО».

– Варто зауважити, – взяв слово В’ячеслав Вовченко, – що знайти земельну ділянку на 200 га допоміг нинішній голова ГО «Біла Церква Разом» Микола Бабенко. На сьогодні близько 1700 наших побратимів отримали там по 10 соток землі під садівництво.

Микола Бабенко зазначив, що свого часу також брав активну участь у налагоджуванні допомоги бійцям АТО, які перебували на передовій, просто «з нуля».

– Потрібно розуміти, що з початку 2014 року і до завершення 2015, фактично коли розпочалася війна на сході України, я змушений був брати на себе відповідальність і організовувати перші військові комісаріати, допомагати усім необхідним армії та добровольцям, які перебували у зоні бойових дій. Потім я одним із перших говорив про те, що хлопці повертаються з війни і повинні отримати землю, яку обіцяла їм держава. Тому, коли до мене звернувся В’ячеслав Вовченко і попросив про допомогу у пошуку вільної землі, ми разом зверталися у відповідні інстанції, щоб її надали.

І нині я вже як голова ГО «Біла Церква Разом» готовий допомагати хлопцям, які не з чуток знають, що таке війна, – наголосив Микола Бабенко.

Насамкінець зустрічі присутніх познайомили із представниками двох фермерських господарства, які будуть обслуговувати земельні ділянки, ТОВ «АГРО-УБД» і ТОВ виробниче підприємство «АГРО-КАПІТАЛ».