На маршрут №25 оголосять конкурс – вдруге

Міська влада знову повернулася до організації проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування №25 «вул. Василя Стуса – автомагістраль Київ-Одеса (Одеська траса)».

Лада ЗАВІРУХА

Рішення про це було підтримано виконавчим комітетом під час засідання 14 січня. Конкурс буде оголошено, а інформація про нього з’явиться у друкованих засобах масової інформації. Після цього, лише через 30 днів, у порядку визначеному чинним законодавством України, розпочнеться конкурс.

Також проєктом затверджено кошторис витрат, пов’язаних із підготовкою та проведенням конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування м. Біла Церква №25. Необхідна сума згідно із додатком становить 600 грн, які сплатить перевізник-претендент за об’єкт конкурсу.
Нагадаємо, 19 листопада 2019 року на маршрут №25 уже оголошували конкурс, але пропозицій щодо його обслуговування не надійшло від жодного підприємства-перевізника. Як зазначила начальник відділу транспорту та зв’язку Олена Шевченко, якщо до 4 лютого перевізників-претендентів не знайдеться, на розгляд виконавчого комітету будуть запропоновані інші варінти вирішення цього питання, які уже напрацьовані.