На спорт «не треба»?

На позачерговій 100 сесії до депутатського корпусу та міського голови Геннадія Дикого звернувся головний директор та тренер ФК «Біла Церква» Вадим Мандрієвський з проханням фінансово допомогти вийти ФК «Біла Церква» на професійний рівень гри.

Людмила ПОЛЯХ

«Хотів би подякувати за підтримку футболу у Білій Церкві, адже завдяки програмі розвитку футболу ФК «Біла Церква» змогли пройти  всі три етапи, так змогли відродити аматорський футбол у Білій Церкві. Команда завершує гру в аматорському чемпіонаті серед аматорів. Така робота дала змогу подати заявку на проходження ліцензування з метою отримання професійного статусу нашого клубу. За час карантину ми пройшли всі пункти атестації. Якщо ми отримуємо атестат професійного клубу, то вже з вересня можемо починати грати у другій лізі на нашому стадіоні «Трудові резерви». У нас багато дитячих та юнацьких шкіл «Арсенал», «Рось», «Зміна» працюють фактично вхолосту, бо в 16-17 років діти з них йдуть на вулицю, або ідуть в інші місця. А так ми зробимо професійний клуб, де футболісти зможуть отримати професію. До 5 серпня ми повинні подати фінансові гарантії, а до вересня розпочати фінансувати команду, тоді почнемо грати у другій лізі. Йдеться про 1,5-2 млн грн до завершення року», – сказав Вадим Мандрієвський.

На це міський голова Геннадій Дикий відповів: «Пояснюю депутатам: йдеться про оплату праці приватного футбольного клубу, а відповідно до чинного законодавства ми не маємо права виділяти гроші на зарплату навіть працівникам комунального підприємства. Це немаленькі гроші, нам багато куди треба».

Ось така відповідь міської влади наркодилерам, у яких є гроші заманювати підлітків у свої тенета, що без діла вештаються на вулиці. Адже віддати дитину у спортивну секцію далеко не всім батькам по кишені, а міській владі гроші виявляється «на багато куди треба»… І на що ж треба? Десятки мільйонів гривень завжди треба на безповоротну фінансову допомогу комунальному підприємству «Білоцерківтепломережа»! На алейку від центрального пляжу до вул. Водопійна, прокладену фактично в очереті, вартістю 3 млн грн?  А на спорт якось «не треба»…Тож, білоцерківці, робіть висновки, думайте, час до місцевих виборів ще є.