А навіщо людям поліклініка?

«Поверну поліклініку на масиві Леваневського». Це цитата з передвиборчої програми кандидата на посаду міського голови Геннадія Дикого від 2015 року. А вже 28 березня 2019 року за 14,9 млн грн без врахування ПДВ весь майновий комплекс ВАТ «Росава» (а туди входить і будинок культури «Росава» і медична частина колишнього шинного заводу) продано на аукціоні приватній фірмі. Ось така ціна слова, даного перед місцевими виборами Геннадієм Диким білоцерківцям. Не дивно, що за партію «Самопоміч», від якої балотувався мер, на цих парламентських виборах проголосувало всього 0,78% виборців. Очевидно, що й рейтинг мера невпинно наближається до цієї позначки.
                                                                                                                                                                                           Людмила Полях
Про те, що майно збанкрутілого ВАТ «Росава» кредитори вирішили продати було відомо давно. Попередня міська влада якось могла цьому протидіяти. У листопаді 2018 року кредитори знову виставили майно на аукціон. До цього майна, окрім невеликих об’єктів нерухомості, автотранспорту та іншої техніки, належали і медична частина колишнього шинного заводу і будинок культури «Росава». Спершу ціна майнового комплексу становила 36,6 млн грн. Оскільки на перший аукціон ніхто не прийшов, то вартість майна знизили на 50%  – до 14,9 млн грн.
Депутати Білоцерківської міської ради наполегливо радили меру Геннадію Дикому, щоб місто також подало заявку на аукціон. «У лютому ми вам давали протокольне доручення це зробити. Наша неучасть в аукціоні дала можливість знизити ціну на 50%. Ми розраховували, що ви будете відстежувати це питання в судах, аукціонах. За минулого скликання міської ради працювало три юристи, ми вам розширили юридичний відділ до департаменту і там тепер працює десять юристів. У 2017 році ми додатково з бюджету на послуги позаштатних юристів виділяли 120 тис. грн, цього року ми також на послуги юридичних фірм заклали кошти. І вся ця армія юристів навіть заявки (на аукціон – прим. ред.) не подала», – звернувся під час 69 сесії до мера депутат БМР Андрій Король.
«Депутати завчасно зверталися до міського голови взяти участь в аукціоні з продажу цього майна, щоб будинок культури «Росава» залишився у власності міста. Міська рада давала меру протокольне доручення. Проте цього не було зроблено. Майно продано», – констатує депутат БМР Геннадій Джегур.
Міський голова Геннадій Дикий на це все відповідь має. Він заявляє, що міська влада оспорює в судах рішення ліквідаційної комісії про включення будинку культури до майна ВАТ «Росава» до переліку майна, яке виставлено на аукціон.
Для порівняння: недобудоване приміщення в центрі міста у 2018 році міська влада купила за 24 млн грн, у той час як ПК «Росава», поліклініка шинного заводу та інше нерухоме та рухоме майно ВАТ «Росава» продано за 14,9 млн грн.
Залишається додати лише одне риторичне запитання: чи будуть містяни після цього вдячні меру Білої Церкви Геннадію Дикому?