«Нова пошта» – новий резидент ІП «Біла Церква»

4 лютого відбулося закладення пам’ятної капсули на місці будів- ництва нового логістичного автоматизованого депо компанії «Нова Пошта» на території індустріального парку «Біла Церква». Компанія стане уже шостим резидентом парку.

Лада ЗАВІРУХА

Поява нового логістичного автоматизованого депо кур’єрської доставки вантажів компанії

«Нова Пошта» саме у ІП «Біла Церква», за словами директора парку Володимира Хмурича, стала можливою через його вигідне розташування, готові до використання комунікації та будівництво «під ключ» відповідно до міжнародних стандартів енергоефективності, вогнестійкості та екологічності.

– Сьогодні «Нова Пошта» стала нашим черговим резидентом, до завершення 2020 року ми збудує- мо новий складський термінал, який обслуговуватиме білоцерківців і жителів близько 80 навколишніх населених пунктів, а тому я вважаю, що ця подія важлива і для міста, і для індустріального парку, і для регіону в цілому, – наголосив Володимир Хмурич.

Інвестиційний проєкт передбачає створення інноваційного терміналу, до якого ввійде відділення по роботі з клієнтами, офісні та соціальні приміщення тощо. Згідно із проєктом загальна площа приміщень складатиме понад 3900 кв. метрів, а вартість об’єкта переви- щить 5 млн доларів.

– Я пишаюся тим, що відома кожному українцю компанія «Нова Пошта» обрала для масштабування саме індустріальний парк «Біла Церква». По суті, сьогодні індустріальні парки – це не лише вигідна локація для створення інноваційного виробництва, але й інвестиційна няня для вітчизняного виробника та інвестора. Ми допомагаємо з підключенням комунікацій, надаємо всю необхідну інфраструктуру. Впевнений, що кейс цього національного гіганта стане поштовхом до подальшого розвитку формату індустріальних парків в Україні в цілому, – наголосив засновник UFuture підприємець Василь Хмельницький.

За словами співзасновника компанії «Нова Пошта» Володимира Поперешнюка, нове автоматизоване депо кур’єрської доставки вантажів матиме потужність близько 3 тис. посилок на годину, працюватиме на об’єкті до 50 осіб.

– Ми створюємо відділення майбутнього для цілодобового обслуговування наших клієнтів, – зазначив Володимир Поперешнюк, а також наголосив, що пріоритетним у виборі місця розташування об’єкта є вигідна пропозиція від ІП «Біла Церква».

За словами очільника Київської ОДА Олексія Чернишова, нове будівництво – це, звичайно, запорука розвитку регіону, нові робочі місця та наповнення бюджетів усіх рівнів.

– Індустріальні парки у Київській області – це фундамент розвитку нових робочих місць і залучення інвестицій. Для нас дуже важливим є розвиток індустріальних парків, і я радий, що сьогодні відбулася така подія, я впевнений, що наші нащадки оцінять цей крок, – резюмував Олексій Чернишов.

(Детально читайте у наступному номері)