Оголошено конкурс на вивезення сміття в місті

На 78 сесії депутатами БМР було ухвалено рішення «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м. Біла Церква».
                                                                                                                                                                                Людмила Полях
Рішенням затверджено  конкурсну документацію з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Біла Церква та  склад відповідної конкурсної комісії.
Конкурсна документація, зокрема, містить умови проведення конкурсу, кваліфікаційні вимоги до його учасників, обсяг послуг з вивезення побутових відходів та вимоги щодо якості і кількості послуг, характеристику об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення, характеристику, включаючи потужність та місцезнаходження об'єктів поводження з побутовими відходами  (об’єкти перероблення, сортування, утилізація, видалення відходів) тощо.
Конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м. Біла Церква буде проведено  15 листопада 2019 року.
Наразі вивезення сміття в місті здійснює КАТП-1028, 40% акцій належить батьку мера Анатолію Дикому, 37% акцій належить місту. КАТП-1028 сплатило дивіденди у розмірі 93 тис. грн до міського бюджету за 2015 рік. Скільки сплачено за 2018 рік, ні міський голова Геннадій Дикий, ні заступник мера Анатолій Кравець не змогли відповісти депутатам під час сесії.