Останній дзвінок: побажання та плани на майбутнє

Останній дзвінок у школі – це радісний момент для учнів, особливо випускників, адже подумати про ЗНО і вступ у вищий навчальний заклад можна дозволити собі лише завтра. Дорослі – учителі та батьки, впевнені, що це вже вчорашні роздуми, а у день Останнього дзвоника потрібно ловити момент, бо він більше не повториться для нинішніх випускників, хіба що у їхніх дітях.

Лада ЗАВІРУХА

Саме тому «Тиждень» попросив випускників, присутніх на лінійці, присвяченій святкуванню Останнього дзвінка, розповісти про шкільні роки, поділитися планами на майбутнє, а також тим, кого із учителів будуть пригадувати з особливою теплотою. А батьків і учителів – висловити побажання та настанови дітям, які щойно розпочинають нову сторінку життя.


Анатолій Плєшаков, директор гімназії №2, учитель історії, правознавець

Сьогодні хочеться подякувати педагогам, які віддавали себе по краплі щодня, без винятку. Адже багато хто із нинішніх випускників зрозуміє лише через багато років, що в них – частка серця кожного вчителя.

Випускникам міцного здоров’я, дуже хочеться, щоб вони цінували кожну мить життя, адже воно безцінне. А як складеться у подальшому – залежить лише від їхнього бажання та настрою, а також прагнення досягти мети.

Бажаю вдало скласти ЗНО, вступити у вищі навчальні заклади, раджу читати багато та з обережністю обирати нових друзів.


Оксана Бойко, учитель математики, класний керівник 11-А класу

Мої учні – всі особливі: хтось гарно вчився, інший був завжди готовий допомогти, хтось – дуже добра і щира людина! Про кожного із випускників можу сказати багато хорошого. Я сподіваюся, що ці діти зможуть реалізувати власні здібності у майбутньому житті! Я хочу побажати їм міцного здоров’я, щастя, щоб усі мрії здійснилися! Пам’ятайте, шановні випускники, що дістається до пункту призначення лише той, хто йде, а тому ставте перед собою мету, досягайте її, і тоді у вашому житті все буде добре.


 

Олеся Якимчук, мама випускника Андрія Якимчука

У той час, коли ми обирали після 4 класу, де навчатися далі, дізналися, що тут, в гімназії, створюється математичний клас. Та й з відгуків батьків попередніх випускників зрозуміли, що у цьому навчальному закладі нашому синові сподобається. Саме тому прийшли навчатися сюди і не пошкодували, тому що отримали хорошу базу знань для майбутнього навчання і життя. А тому усім випускникам і синові бажаю натхнення, не розтратити ті знання, які отримали в гімназії. Я впевнена, що далі їм буде цікавіше, тому що школа – це прогнозоване і стабільне життя, переведення із класу в клас, учителі знають усіх дуже-дуже добре, а попереду період швидких змін, тому дітям – терпіння. А ще постійно пам’ятати, що у їхньому житті буде завжди лише одна константа – це любов батьків.


Анастасія Диба, випускниця

Мені подобалося навчатися у гімназії №2, тому що тут небагато учнів, а тому усі один одного добре знають, учителі приємні, з директором можна вільно поспілкуватися, бо він постійно на місці, кожного ранку зустрічає. А сумувати найбільше буду за вчителькою з інформатики Світланою Гриценко.

У планах на найближче майбутнє – достойно здати ЗНО і отримати ті оцінки, на які я розраховую. А потім, звичайно, вступити до інституту, мені імпонує професія HR-менеджера, яка передбачає роботу з персоналом, або економіста.


Іван Григор, випускник

Мені було дуже цікаво навчатися до 9 класу: я був кадетом, і наше навчання було більш різноманітним, ніж у гімназійному класі. У 10-11 класі більш серйозні заняття – додаткові з репетиторами, бо ж потрібно добре скласти ЗНО і вступити до вищого навчального закладу. Хочу продовжити навчання у Національній академії внутрішніх справ і в майбутньому стати слідчим.

А в гімназію обов’язково буду повертатися – в гості, до класного керівника Оксани Вікторівни, до вчителя фізкультури Олени Володимирівни, а також до Лариси Іванівни, яка викладала у нас українську мову та літературу. Хочу побажати моїм учителям міцного здоров’я, хорошого настрою кожного дня і сталевих нервів.


Анастасія Демченко, випускниця

Після четвертого класу переді мною був вибір – перша гімназія чи друга. А коли я прийшла сюди і побачила, яка тут мальовнича територія, хороші учителі – вирішила навчатися саме тут. Уже сьогодні знаю, що обов’язково буду приходити до гімназії, в гості до найулюбленіших учителів – класного керівника Оксани Вікторівни та учителя-мовника Лариси Іванівни.

Щодо майбутнього, то поки визначилася із ЗНО. А вже потім буду вирішувати, у який заклад вступати, в залежності від результатів. Напевне знаю, що це будуть точні науки – я люблю математику.


Анастасія Бистрицька, випускниця

У гімназію я прийшла навчатися тому, що мої батьки хотіли, щоб я вивчала німецьку, а тут була така можливість – викладали і англійську, і німецьку. Нині напевно знаю, що буду сумувати за класним керівником Оксаною Вікторівною і за Ларисою Іванівною, яка викладала українську мову і літературу, і за учителем історії Тетяною Вікторівною, яка прийшла до нас лише цього навчального року, проте стала нам дуже рідною. Планую приходити у гімназію на свята, до вчителів, а потім, можливо, приведу на навчання сюди і своїх дітей. Щодо найближчого майбутнього – мрію займатися юриспруденцією, а тому обиратиму вищий навчальний заклад саме у такому напрямку.