Пане Президенте, приїжджайте до нас щодня!

У п’ятницю, 25 січня містяни спостерігали незвичну активність на площі біля залізничного вокзалу, а також по вулиці Олеся Гончара, де для того, щоб прибрати сніг, перекрили рух автомобілів і маршруток. Водночас не просто згрібали його у безформні купи, а вивозили, щоб не заважав. З’явилася навіть така техніка, яку білоцерківці раніше ніколи не бачили, прибирали навіть вночі…

Звичайно, одразу ж виникла купа запитань. Невже нарешті місто стає по-справжньому європейським, і про нас, білоцерківців, вирішили подбати, бо напередодні снігу випало дуже багато? Щось не віриться…

Чи, може, повинні приїхати бійці 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців? Та, ні. Вони поверталися до міста окремими підрозділами протягом усього попереднього тижня, проте «такої уваги», на жаль, не відчули.

Як з’ясувалося, усе просто, наступного дня у місто прибув президент України Петро Порошенко. Він не просто зустрів останній підрозділ Чорних Запорожців, а і відвідав місце розташування бригади, пройшовши із бійцями шлях від залізничного вокзалу по вул. Олеся Гончара і бульвару Олександрійському. Безсумнівно, наші бійці варті такої поваги!

Непокоїть лише одне, чому площу перед вокзалом і маршрут пересування гаранта містом почистили від снігу і льоду лише напередодні приїзду поважної особи? Невже простий смертний білоцерківець, який сумлінно сплачує податки, заслуговує на те, щоб «місити» снігову «кашу» дорогою на роботу і додому? Коли нарешті ми станемо справді європейським містом, у якому все робиться для мешканців, а не під прибуття офіційних осіб?

Звичайно, ми, як і всі білоцерківці, хочемо, щоб місто виглядало ошатним і прибраним, щоб, як то кажуть, не осоромитися, але коли ж нарешті ми позбудемося цієї звички до показухи? Питання риторичні. А поки що, шановний пане Президенте, приїжджайте у місто частіше, ходіть його вулицями більше, завітайте навіть у найвіддаленіші куточки, може, і на тротуарах буде менше бруду та багнюки.