Павло Козирєв: «Потрібно працювати, щоб молодь залишалася в Україні - це благословенна справа»

21 листопада у Білоцерківському національному аграрному університеті відбувся вже традиційний захід, який проводиться впродовж багатьох років – ярмарок вакансій для здобувачів вищої освіти. У заході взяли участь студенти випускних курсів агробіотехнологічного, біолого-технологічного, екологічного, економічного факультетів і факультету ветеринарної медицини.
Лада ЗАВІРУХА
На сьогодні БНАУ – досить потужний регіональний навчально-методичний, науковий і культурологічний центр, де навчається понад 10 тис. студентів, і не лише з України. Випускники ВНЗ, констатувалося під час заходу, є конкурентними на ринку праці, а тому роботодавці із задоволенням беруть участь у ярмарках вакансій, і географія заходу щороку лише розширюється.
– Цьогоріч у ярмарку вакансій взяли участь роботодавці – із м. Київ і столичної області, з Білоцерківщини, Вінницької, Хмельницької, Кіровоградської областей, з Черкащини, міст Миколаїв і Чернігів – усього близько 100 учасників. А тому у наших студентів є унікальна можливість поспілкуватися із майбутніми роботодавцями, бути запрошеними на практику, а можливо і на роботу, – зазначив депутат Київської обласної ради, доктор економічних наук, ректор БНАУ Анатолій Даниленко.
Він також бажав студентам знайти якнайшвидше своє місце у житті, тому що хороша робота і достойна заробітна плата – це основа соціальної стабільності для людини, це також наповнення місцевих бюджетів, а отже розвиток і заможне життя громад.
Участь у заході взяв і начальник Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області Павло Козирєв. Пояснюючи свою присутність на заході, він наголосив, що податкова служба досить давно співпрацює із БНАУ, бере на виробничу практику студентів і зацікавлена у зміцненні стосунків у подальшому.
– БНАУ – колективоутворюючий заклад для Білоцерківського управління податкової, тому що приблизно три чверті нашого колективу – це випускники університету.
Для нас важливо, щоб студенти думали про початок робочої кар’єри саме у нас, тому що все більше «цифри» в податковій справі вимагає омолодження колективу. І для молоді це важливо, тому що у бізнесі дуже важко стартувати одразу після закінчення вищого навчального закладу, тому публічне адміністрування, робота в податковій – непоганий старт кар’єри. Саме податкова справа, як ніяка інша діяльність, дає розуміння економіки зсередини, – сказав Павло Козирєв.
За його словами, він не вперше бере участь у різного роду ярмарках вакансій, але такого представництва ще не бачив.
– Це свідчить про великий попит на випускників БНАУ, а також про те, що сьогодні роботодавці відчувають дефіцит, і не лише в секторі сільського господарства, адже молодь виїжджає працювати за кордон. І те, що наш університет працює, щоб молодь залишалася в Україні – благословенна справа. Робота податкової – зробити все, щоб наші діти отримували заробітні плати не в конвертах, а легально, щоб вони могли будувати не лише доросле життя, а й отримувати достойну пенсію, – наголосив податківець.
Після офіційної частини учасники заходу перейшли в аудиторії для секційних засідань на тему «Перше робоче місце: шлях до успіху», де студенти могли поставити запитання роботодавцям і отримати вичерпну інформацію про їх підприємства. До речі, під час бесіди із студентами з’ясувалося, що не так давно Павло Козирєв читав лекції в БНАУ та готовий, за його словами, до подальшої співпраці.