Павло Козирєв: «Стратегія нинішньої влади «плитка понад усе» не вирішить проблем громади»

23 липня на Замковій горі відбулася зустріч народного депутата України, голови Київської обласної організації партії «Слуга Народу» Олександра Дубінського з білоцерківцями. Під час заходу він розповів про формування місцевої команди партії, її завдання, про головну фішку передвиборчої кампанії та представив кандидата на посаду Білоцерківської ОТГ. Ним став голова ГС «Нова Біла Церква» Павло Козирєв.

Лада ЗАВІРУХА

Негаразди у галузі охорони здоров’я, зависокі тарифи на житлово-комунальні послуги та ціни на медичні препарати, проблеми з перевезенням пільговиків у маршрутках, відсутність доступних громадських туалетів і притулку для собак, а також жахливий стан загальноміських мереж, натомість величезна кількість наливайок і місць продажу наркотиків – ось неповний перелік проблем, які озвучили білоцерківці під час заходу. Цим самим представники громади Білої Церкви підтвердили слова Павла Козирєва про те, що влада впродовж останніх п’яти років не цікавилася проблемами громади та не спілкувалася з нею.

Натомість голова ГС «Нова Біла Церква» Павло Козирєв ще на початку 2020 року розпочав роботу над «Стратегією 2032 Білої Церкви». Ці напрацювання вже беруться за основу  як довгострокового плану розвитку громади, так і плану розвитку Білої Церкви на найближчі п’ять років.

– Головною фішкою нашої передвиборчої кампанії буде формування народного плану розвитку кожної ОТГ в області на наступні п’ять років, який буде обговорений з жителями. Такий план представив нам Павло Козирєв, але ми хочемо почути від вас, що подобається, а що – ні. Ми прагнемо зробити так, щоб кожен побачив себе у цій програмі, а потім рухатися з цим планом як з дорожньою мапою, щоб місцеве керівництво щороку звітувало, що зроблено, а містяни могли зробити висновки про ефективність влади та вимагати від неї виконання зобов’язань, а ще самостійно формувати пріоритетність витрачання бюджетних коштів, – наголосив Олександр Дубінський.

Отже, саме такою народною можна вважати програму розвитку міста, яку представив на заході голова ГС «Нова Біла Церква» Павло Козирєв.

– Наразі три чверті білоцерківців вважають, що головна проблема – медицина, також потребують вирішення проблеми ЖКГ, громадського транспорту, поводження зі сміттям. Стратегія нинішньої влади «плитка понад усе» ці проблеми не вирішує і не може цього зробити. Я багато років був міським головою і точно знаю, що у пріоритеті має бути медицина, освіта, спорт, комфорт і безпека містян, – наголосив Павло Козирєв.

Також на заході Олександр Дубінський представив команду, яка наразі працює над пошуком кандидатів у міську, районну, обласну ради від міського осередку партії. Це керівник Київського обласного штабу «Слуги Народу» Владислав Ковалевський та очільник штабу в Білій Церкві та Білоцерківському районі Дмитро Киришун.