«Перший осінній бізнес-форум» у Білій Церкві

Сьомого вересня у місті відбувся «Перший осінній бізнес-форум», організований бізнес-клубом прогресивних підприємців «Інлідер» за підтримки центру залучення інвестицій «BC invest».

Лада ЗАВІРУХА

Напевно, це вперше молода перспективна бізнес-спільнота Білоцерківщини ініціювала проведення подібного заходу. Усе задля нетворкінгу, спільного навчання, а також заради нових знайомств і поштовху до розвитку малого і середнього бізнесу. Відкрила форум президент клубу Юлія Лідіч, яка розповіла про перспективи та мету діяльності організації.

– Мета бізнес-клубу прогресивних підприємців «Інлідер» – прийти до першого мільйону за рахунок контактів, знань і нетворкінгу. На форумі ми поєднали ці моменти – тут присутні столичні спікери, а тому є реальна можливість отримати нові знання та якісний нетворкінг, – зазначила Юлія Лідіч.

Отже, ідея створення бізнес-клубу виникла з практичної потреби підприємців мати однодумців, ділитися ідеями та отримати за необхідності пораду. «Інлідер» – це своєрідна платформа для спілкування. Взяв участь у форумі і Микола Бабенко, який розповів про новий для міста проект – Центр залучення інвестицій «BC invest», з яким бізнес-клуб прогресивних підприємців підписав угоду про співпрацю.

Микола Бабенко повідомив, що хоче створити інвестиційну компанію, яка залучатиме інвестиції для розвитку міста, а також особливо наголошував на тому, що розвивати бізнес в Україні сьогодні – ідея, гідна уваги.

– Я глибоко переконаний в тому, що насправді немає на сьогоднішній день на території Європи іншого такого чудового місця, де можна створювати новий бізнес і робити нову справу, як Україна. Насамперед тому, що український ринок ще недорозвинений, сюди не прийшли величезні західні компанії з новітніми технологіями, значними коштами, дешевими кредитами та управлінськими моделями. Україна, образно кажучи, непахане поле для величезної підприємницької діяльності, – запевнив Микола Бабенко.

На форумі виступали професійні та досвідчені столичні спікери.

Знайома білоцерківцям по школі МСП бізнес-тренер і консультант Лідія Пащук. За її словами, те, що форум ініційований самими підприємцями, свідчить про стійкість розвитку малого і середнього бізнесу в Білій Церкві. Також Лідія розповіла про основи брендингу і про те, як закохати споживача у конкретний продукт.

Виступили на форумі бізнес-тренер і консультант Олена Доброднєва, яка знає все про персонал та його мотивацію, і Станіслав Маковський, який спеціалізується на продажах. Він розповів, як переговори можуть вплинути на продажі та провів декілька практичних занять з учасниками щодо того, як тримати повний контроль над своїми емоціями.

Подальшими планами бізнес-клубу прогресивних підприємців «Інлідер» поділилася його віце-президент Ольга Євчук. На завершення заходу серед учасників розіграли подарунки, урочисто перерізали червону стрічку та оголосили бізнес-клуб «Інлідер» відкритим!