Порятунок рядового спорту

Саме таке рядове місце посідає спорт серед пріоритетів міської влади. Про розвиток спорту у нас майже не йдеться. Бодай зберегти хоча б те, що є. На 90 сесії БМР спробували зберегти зал боксу на вул. Митрофанова. 

                                                                                                                                                                            Людмила ПОЛЯХ
Депутати прийняли рішення «Про введення додаткових штатних одиниць у штатний розпис комунального закладу Білоцерківської міської ради дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп». Йдеться про 3 тренерів, одну прибиральницю та одну медсестру, які будуть працювати у залі боксу, що по вул. Митрофанова.
«За багато років у нашому місті за рахунок заводів будували поліклініки, гуртожитки, будинки, спортивні зали, будинки культури. На жаль, сьогодні приватні особи викупили ПК «Росава», зал боксу, поліклініку, які були на масиві. На сьогодні депутати, міський голова, секретар міськради докладають зусиль, щоб зберегти зал боксу (по вул. Митрофанова – прим. ред), єдиний на весь мікрорайон. Тому ми збільшуємо посадові оклади тренерів і обслуговуючого персоналу», – сказав депутат Ігор Гейло, який представляв проєкт рішення. Затим взявся дякувати чиновникам за сприяння у цьому питанні.
Можливо, така подяка була іронічною? Адже саме при міському голові Геннадію Дикому місто втратило ПК «Росава», поліклініку шинників, зал боксу та інші об’єкти банкрута ВАТ «Валса», які були продані усі вкупі на аукціоні за 14,9 млн грн у 2019 році.  Сталося це тому, що міський голова Геннадій Дикий проігнорував прохання міських депутатів взяти участь в аукціоні та викупити майно для міста. Мер вважав, що майно і так належить громаді та подався до суду. Суд місто програло, майно втрачено. Хоча ціна була смішною. Для порівняння заміна бруківки на вул. Я.Мудрого обійдеться в 10 млн грн!
Не дивно, що депутати прокоментували виступ Ігоря Гейла в’їдливими коментарями. «Я думав, Ігорю, що ти ще запропонуєш надати нагороду Почесний громадянин міста за те, що «прохлопали» будинок культури. Це жарт звісно, але над цим варто задуматися. Там є земельна ділянка, де розташований парк, який треба було б зберегти, бо більше на масиві немає такого парку. Тому треба виділити кошти на оформлення земельної ділянки під парком. Також є земельна ділянка під стадіоном, тому треба оформити її в комунальну власність», – запропонував Сергій Беркут, депутат БМР.
А депутат Володимир Бабенко запропонував дати доручення міському голові Геннадію Дикому звернутися до власників, які викупили ПК «Росава», зал боксу, поліклініку. «Може вони меценати, може вони патріоти рідного міста, може вони передадуть зал боксу у комунальну власність. Давайте запросимо їх на трибуну. Поспілкуємося з ними, бо ж не знаємо, навіть, хто вони такі. Може вони нам хочуть віддати зал боксу, а ми не знаємо», – сказав Володимир Бабенко.
Геннадій Дикий не відреагував на такі виступи депутатів жодним словом. Як і у випадку, коли на попередній сесії депутат Андрій Король цікавився, а як же «Білоцерківтепломережа» по-тихому змогла підвищити тариф на опалення. Відмовчування, очевидно, нова тактика влади міста.