Поштове відділення №9 переїхало у нове приміщення

Наприкінці грудня 2019 року за адресою вул. Карбишева, 49 у новому приміщенні було офіційно відкрито поштове відділення №9, яке переїхало із будинку за адресою вул. Польова, 79, який давно перебував у занедбаному стані.

Лада ЗАВІРУХА

За словами начальника Центру поштового зв’язку №7 Майї Цигрик, поки що у відділенні буде працювати 2 оператори, планується 3 місце, нині воно вакантне.

– Ми у пошуках працівника, це має бути молода людина, готова спілкуватися з клієнтами. Думаю, що ми конкурентні в цілому по місту, тому що заробітна плата оператора від 5,5 тис. грн, вона офіційна, є соцпакет, існує гнучка система бонусів, – наголосила Майя Цигрик. – Тут хороше місце, зручне для білоцерківців.

Взагалі наша діяльність сьогодні налаштована на поліпшення роботи з клієнтами, тому що багато жителів Залізничного селища обслуговувалися у центрі, їм було незручно ходити у старе приміщення, розташоване між хатами. Я рада ще й тому, що тут хороше приміщення, достойні умови праці.

Загалом у місті на сьогодні працює 11 відділень пошти, які обслуговують місто.

Поділилася Майя Цигрик і ще однією приємною новиною.

– Після змін у країні відбулися вони і на пошті, нова влада почула нарешті генерального директора «Укрпошти» Ігоря Смілянського, який говорив про необхідність збільшення тарифу на доставку пенсії. Він був збитковим і не переглядався з 2004 року. Відтепер на державному рівні цей тариф значно зріс, а тому збитків не буде, кошти підуть на розвиток «Укрпошти» та на поліпшення роботи з клієнтами, – зазначила начальник Центру поштового зв’язку №7.