Питання музичної школи №3 розглянуть у Верховному Суді України

Досі, як і впродовж року, залишається відкритим питання щодо одночасного існування школи мистецтв №3 і музичної школи №3. Хоча викладачі останньої разом із представниками профспілки працівників культури і досягли позитивного результату, коли Шостий апеляційний адміністративний суд задовольнив їхню апеляційну скаргу та скасував рішення БМР щодо ліквідації музичної школи №3 в місті Біла Церква, але міська влада здаватися і виконувати приписи постанови суду не поспішає.
Лада ЗАВІРУХА
Навіть більше, на останньому засіданні комісії з питань дотримання прав людини, законності, етики та регламенту під час розгляду фінансово-економічних звітів діяльності та планування роботи на наступний навчальний рік школи мистецтв №3 і музичної школи №3 було повідомлено, що 31 травня міська рада подала касаційну скаргу до Верховного Суду України про зупинення рішення апеляційного суду. Усе тому, що останній не приймав рішення щодо скасування реєстрації школи мистецтв №3, а тому державні реєстратори не можуть внести зміни до держреєстру. Юристи відповідного управління міської ради знайшли чергову шпаринку у цій справі, заявивши, що профспілкова організація працівників культури не позивалася до міської ради про скасування державної реєстрації школи мистецтв №3 як юридичної особи. А тому держреєстратори не можуть внести зміни до єдиного державного реєстру, тим більше, що і рішення міської ради в частині створення школи мистецтв уже виконано. Також міська рада подала клопотання про зупинення рішення апеляційного суду.
Отже, наразі відомо лише одне – ймовірно, розв’язання питання варто очікувати ближче до 1 вересня. Хоча насправді, і про це з самого початку говорять батьки, чиї діти навчають в музичній школі, міській владі у всій цій справі потрібно було лише змінити керівництво, що вона і намагається зробити. Проте водночас на нескінченні суди із директором музичної школи №3 влада витрачає кошти міського бюджету, коли б мала спрямувати їх зовсім на інші потреби. Окрім того, як заявив під час засідання комісії Максим Запаскін, депутат обласної ради, який представляв в суді інтереси музичної школи №3, «є очевидні ознаки неправомірності рішень і дій БМР, і за цим фактом профспілка працівників культури також буде позиватися до суду».