Разом до знань

Під таким гаслом відбулося свято Першого дзвоника у білоцерківській гімназії № 2. 

Першовересень-2020, як, власне, і весь рік, видався досить особливим. І йдеться навіть не про маски та вимоги соціального дистанціювання – здається, до цього ми вже звикли. А от учителі та діти, і це читалося на обличчях, були насправді раді довгоочікуваній зустрічі, адже нарешті у навчальні заклади повернулося справжнє шкільне життя.

Лада ЗАВІРУХА, Людмила ПОЛЯХ

Звичайно, були і квіти, і вітання, і теплі слова побажань вдалого навчального року… У гімназії № 2 за традицією усе відбулося урочисто та насправді душевно, за єдиним винятком – на лінійках, а їх було дві (окремо для гімназистів і кадетів), не було батьків. Їх за вимогами часу попросили почекати, щоб забезпечити належні умови для дітей. До речі, у приміщення гімназії батькам також не дозволяли заходити, а дітям нагадували про маски та необхідність користуватися санітайзерами, які розташували на кожному вході.

Традиційно під час лінійки п’ятикласники (а це перший гімназійний клас) отримали символічний ключ до знань від випускників, який зобов’язалися передати наступним поколінням гімназистів. На лінійці військово-гімназійних класів також вітали нове поповнення, вшанували відмінників за терпіння та жагу до знань. А ще привітали одного із перших організаторів кадетського руху на Білоцерківщині, офіцера-вихователя, полковника Андрія Демида, який цього року отримав нагороду «Відзнака міського голови».

Завершилися урочистості традиційно – символічний перший дзвоник сповістив про початок нового навчального року 2020-2021.


Микола Бабенко, народний депутат України, лідер ПП «Біла Церква Разом»

1 вересня – День знань ознаменував початок нового навчального року. Зрозуміло, що він буде непростим – навіть дуже! Тому батькам і вчителям я хочу побажати терпіння та міцного здоров’я!

А школярам нагадати вислів одного із класиків перської літератури Середньовіччя – Сааді. Він говорив: «Учень, який вчиться без бажання – це птах без крил». Нехай у вас будуть крила! Хай цей навчальний рік, попри складнощі та певні незручності, буде захопливим і цікавим, а країна знань – безмежною та неповторною. Вчіться із натхненням і бажанням, тому що маєте для цього найкращий час, хай усе виходить, і найскладніші теми стають найлегшими! Успіхів і міцного здоров’я!


Анатолій Плєшаков, директор білоцерківської гімназії №2

Для мене сьогоднішнє свято по-справжньому особливе, тому що діти повернулися до гімназії. Важко згадувати квітень-травень, коли навчальний заклад стояв пусткою – не стало сенсу в житті, адже в гімназії не було наших вихованців і вчителів. Тому сьогодні, напевно, за всі роки моєї педагогічної діяльності, я найщасливіший.

І мені приємно сьогодні констатувати, що гімназія №2 зростає кількісно – ще трішечки, і нас буде півтисячі. Я вітаю усіх нас із новим навчальним роком, бажаю успіхів у навчанні та закликаю пам’ятати про персональну відповідальність за власне здоров’я та безпеку ваших родин.


Планшет – до Дня знань!

Білоцерківський міський осередок політичної партії «Європейська Солідарність» вручив планшет переможцю конкурсу до Дня знань. Щасливою власницею планшету стала білоцерківка Катерина Богдан, яка взяла участь у конкурсі та системою RANDOM була обрана переможцем.

Пані Катерина завітала до офісу БМО ПП «Європейська Солідарність», де отримала приз від очільника організації Геннадія Джегура. Тепер Катерина Богдан у роздумах, адже має двох похресників Захара і Даниїла, що пішли у 3 клас 11 школи. Напевно, доведеться також провести розіграш призу серед дітвори. Партійці «Європейської Солідарності» щиро вітають переможницю конкурсу!


Геннадій Джегур, очільник БМО ПП «Європейська Солідарність»

Щиро вітаю школярів, їхніх батьків, педагогів з початком навчального року! Нехай новий рік буде легким та успішним. Нових вам звершень, здобутків, знань та навиків, дорогі учні! А батькам та педагогам побажаю терпіння, мудрості та наснаги на весь навчальний рік!

 

 

 

 


Перший дзвоник продзвенів для 20 802 білоцерківських учнів, без урахування відвідувачів вечірніх шкіл. Уперше він покликав за парти 2 066 першокласників, а востаннє пролунав для 1 107 випускників 11 класів. Також цього року навчання розпочали 1 777 дев’ятикласників.