«Санта-перегони» – передноворічний позитив

29 грудня білоцерківці вчергове отримали змогу попрощатися із роком, що минає, активно, взявши участь у вже традиційних «Санта-перегонах».

Лада ЗАВІРУХА

Костюмований легкоатлетичний забіг організований клубом любителів бігу «Білоцерківський марафон» (президент Сергій Бочаров) за участі ГО «Run Up Nation» (голова – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасник двох Олімпійських ігор, директор стадіону «Трудові резерви» Назар Коваленко), ГО «Зміни Білу Церкву» та управління з питань молоді та спорту міської ради. Взяти участь у костюмованому забігу могли всі охочі – і новачки, і знані спортсмени. Водночас на старт можна було прийти в своєму оригінальному костюмі або отримати новорічні капелюшки та дзвіночки під час реєстрації разом із номерами. Отже, учасниками перегонів стало близько 190 любителів бігу – дітей та дорослих, тих, хто веде активний спосіб життя і бажав отримати того дня заряд новорічного настрою. Активно сприяла навіть погода, адже сірий ранок 29 грудня став по-справжньому зимовим – перший сніг, нехай і мокрий, створив відповідну атмосферу свята білоцерківським Сантам.

Під час заходу відбулися два забіги – дитячий і дорослий.

Діти, серед них багато представників ДЮСШ міста, подолали дистанцію навколо БРУМу (750 м). Маленьким учасникам не потрібно було досягати певного результату, можна було пробігти у комфортному темпі, навіть просто пройти або й проїхати верхи на татові… а на фініші отримати солодкий подарунок.

Основний забіг для дорослих становив 8 км Олександрійським бульваром – від БРУМу до парку «Олександрія» і в зворотному напрямку. Тут також, і на цьому наголошував на старті Сергій Бочаров, важливо було просто взяти участь і отримати заряд передноворічної бадьорості. А тому учасники стартували і фінішували компактною групою, після чого могли поповнити сили трав’яним чаєм і солодощами.

Новий рік уже настав, проте 29 грудня пригадується як передсмак свята, адже того дня вдалося створити чудовий святковий настрій у місті, чого насправді і прагнули ініціатори спортивного заходу клуб любителів бігу «Білоцерківський марафон».

Сподіваємося, на нову зустріч через рік і зі святами усіх!