«Школа успіху»: досвід, про який варто знати

26-27 жовтня у Білій Церкві учні 9-11 класів могли ознайомитися з роботою «Школи успіху» братів Кличків на прикладі місцевого школяра, учня Білоцерківського колегіуму Олександра Яровіцина.  Зокрема, у приміщенні бібліотеки №8 Сашко зібрав ровесників, аби поділитися враженнями від 10-денного перебування у такій школі.
Людмила Полях
«Мені цей проєкт допоміг стати впевненим у собі, розвинути лідерські якості та привести себе у спортивну форму, адже ми бігали по 2 км, виконували інші фізичні вправи. З нами спілкувався Володимир Кличко, розповідав про свій шлях до успіху. В рамках клубу англійської мови спілкувалися з носіями мови з Америки, також відвідували з екскурсіями київські музеї, ходили до театру. Успіх – для всіх різний. Ось я прагну скласти добре ЗНО та вступити в Харківський національний університет Повітряних сил імені Івана Кожедуба», – розповів Олександр Яровіцин.
А затим всі учні відправилися на завод Biopharma, де президент компанії Костянтин Єфименко провів екскурсію заводом-фракціонатором плазми крові, розповів, які підготовчі роботи виконані під час будівництва приміщення, яка техніка працює всередині будівлі та які препарати і від яких ліків виготовляє Biopharma. Також учні могли поставити запитання. Мета такого заходу – показати учням на практиці, що таке успіх та як до нього йдуть.
Наступного дня операційний директор ГС Освіторії Анна Сидорук розповіла учням про можливість підготуватися до ЗНО безкоштовно та в ігровій формі за допомогою комп’ютерної програм Ilearn.