Студенти Білої Церкви міркували, як стати успішними фахівцями

2 вересня у Білоцерківському національному аграрному університеті відбувся студентський воркшоп «Успішний студент – конкурентоспроможний фахівець», у якому взяли участь студенти різних вищих навчальних закладів міста. Також на зустріч зі студентами приїхав очільник Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян.
Мета проведення такого заходу – визначити пріоритети розвитку вищої освіти Київщини. На початку заходу відбулася фасилітаційна сесія (організація процесу колективного розв'язання проблем у групі) «Київщина – простір майбутнього – прим. ред.», яку провів Віталій Паздрій, доцент кафедри стратегії бізнесу КНЕУ ім. В.Гетьмана. Разом зі спікером студентська молодь міста обговорила питання розвитку вищої освіти в Україні, з’ясували, які переваги має Київщина серед усіх областей країни тощо.
Cтуденти мали змогу поспілкуватися та поставити запитання голові Київської обласної державної адміністрації Михайлу Бно-Айріяну. Чиновник розповів про те, як сам навчався у виші, про свій професійний шлях, як поєднував навчання та підробіток. Зауважив, що наразі не так важливо мати червоний диплом, як добре розбиратися у своїй професії та знати англійську мову. Михайло Бно-Айріян запропонував Білій Церкві створити сучасний фестиваль та тим самим збільшити туристичну привабливість міста. Студенти ж запитували у керівника області, як у місті вирішити проблему безпритульних тварин, поліпшити екологічний стан р. Рось тощо.