Тестування на COVID-19 оплатить місто

Тестування на COVID-19 для білоцерківців, які мають направлення на планові хірургічні операції в стаціонарних умовах, або тих, хто має направлення від управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради на санаторно-курортне лікування, буде безкоштовним. Кошти на таку потребу віднині закладено в міському бюджеті.

Лада ЗАВІРУХА

Відповідний проєкт рішення був розроблений групою депутатів – серед них Андрій Король, Василь Савчук, Геннадій Джегур, Сергій Беркут та Ігор Гейло – і підтриманий абсолютною більшістю голосів міської ради.

– Тестування є доволі коштовним, якщо робити його в приватній лабораторії, а тому ми пропонуємо передбачити кошти на таку потребу та внести зміни в програму щодо здійснення комплексних заходів, спрямованих на ліквідацію та запобігання поширенню на території міста Біла Церква гострої респіраторної хвороби COVID-19, – сказав на пленарному засіданні позачергової 97-ї сесії міської ради депутат Андрій Король.

Реалізація заходів здійснюватиметься у порядку, визначеному виконавчим комітетом міської ради, над яким останній ще має попрацювати, а розпорядником коштів визначено управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради.