У місті працюють пришкільні табори

Третього червня загальноосвітні навчальні заклади міста знову вітали школярів – відбулося відкриття пришкільних і літніх мовних таборів, які працюватимуть до 21 червня 2019 року.

Лада ЗАВІРУХА

 Білоцерківські загальноосвітні школи №3, 4, 5, 18, 20, 21, 22, гімназія №2, БСШ №1 і 9, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія», БНВО «Ліцей-МАН», БНВО «Звитяга», БНВО «ЗОШ №15 – ДЮСОК», Білоцерківський колегіум, а також БНВО «Міцва-613» забезпечать у пришкільних таборах відпочинок 1908 дітей. Послуга надаватиметься за кошти місцевого бюджету (1498 дітей), а також за батьківські гроші (410 дітей).

Так, у гімназії №2 вже вп’яте відбулося урочисте відкриття табору «Успішний крок» і вже втретє білоцерківці вітали гостей міста – 25 дітей із Попаснянського району Луганської області. Вони приїхали у місто в рамках меморандуму про співпрацю між управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради та відділом освіти Попаснянського району Луганської області, який був підписаний з метою налагодження обміну групами дітей з іншими областями України.

У табірній зміні лідерів 2019 року «Успішний крок» при гімназії №2 традиційно працюють 5 загонів. Діти опановуватимуть тут нові знання та навички за такими напрямками – журналістика, волонтерська діяльність, організація дозвілля, екологія, правознавство. Табір активістів дає чудову можливість і відпочити, і змістовно провести час та ще й оволодіти основами лідерства.

Пришкільні табори на базі шкіл №3, 4, 5, 21, 22, БНВО «ЗОШ №15 – ДЮСОК» працюватимуть для учнів 1-5 класів. До відпочинку в цих таборах залучені насамперед діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти із багатодітних та малозабезпечених сімей, діти, батьки яких є учасниками АТО (ООС), діти, які опинилися в складних життєвих обставинах, діти, які були переміщені з тимчасово окупованої території України.

Для спортсменів працюватиме спортивний табір на базі БЗШ №18, ДЮСШ №1 і 2.

Юні науковці, члени Малої академії наук, відпочиватимуть у літній інтелектуальній школі на базі БНВО «Ліцей-МАН». У БНВО «Звитяга» працюватиме військово-спортивний табір. Літні мовні табори з вивчення англійської мови відкриті на базі БСШ №9, БВНО «Перша Білоцерківська гімназія», БЗШ №20 та Білоцерківського колегіуму.

У БСШ №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов працюватиме літній мовний табір з вивчення польської та болгарської мов.