Влада Білої Церкви не збирається брати участь в аукціоні з продажу ПК «Росава»

У березні відбудуться торги з продажу активів збанкрутілого ВАТ «Росава», вартість яких оцінили спершу в 36,6 млн грн, затим ціна впала до 29,3 млн грн.

Людмила ПОЛЯХ

Як повідомляє портал «Купизалог», на продаж виставлено приміщення ПК «Росава», нежитлові будівлі на Леваневського, 91, нежитлові будівлі у с. Шкарівка, стадіон, нежитлове приміщення на Леваневського, 140. Також продається 169 одиниць техніки та 3076 одиниць основних засобів. Ціна на аукціоні може знизитися  з 45 до 22,5 дол. за кв. м. Торги відбудуться 25 березня. Для порівняння: вартість лише однієї недобудови по вул. Театральній, 5, яку у 2018 році купила міськрада становить 24 млн грн.

Депутати Білоцерківської міської ради стурбовані тим, що влада міста не планує брати участь в аукціоні. Під час 67 сесії БМР Геннадій Дикий заявив, що палац культури – це об’єкт соціальної інфраструктури і на продаж виставляти не може. А те, що ліквідатор підприємства їх виставив на продаж є, на думку мера, протизаконним, відтак міська рада звернулася до суду. Наразі це питання розглядає Верховний Суд України. «Давайте, поки йдуть суди, дочекаємося, що палац культури продадуть і на його місці виросте торговий комплекс», – резюмував депутат Геннадій Джегур.