Вшановуючи ветеранів-податківців

30 жовтня відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів Державної податкової служби України.

Лада ЗАВІРУХА 

 

Відкрив захід начальник Білоцерківського управління Павло Козирєв, який привітав присутніх від керівництва ГУ ДФС у Київській області та від себе особисто, побажав здоров’я і процвітання, а також наголосив на важливості роботи податкової служби.

– Кожному важливо, щоб люди пам’ятали, що він зробив для громади і держави. У випадку податківців це ще і велика вдячність за те, що вони сумлінно працювали та наповнювали бюджети сіл, міст і держави протягом багатьох років.

Взагалі, на моє глибоке переконання, податкова – це те, без чого неможлива ні громада, ні держава, – наголосив Павло Козирєв.

Ряд податківців-ветеранів отримали грамоти ГУ ДФС у Київській області за сумлінну працю на ниві податкової служби, зразкове виконання службових обов’язків, активну громадську позицію, особистий вагомий внесок в зміцнення економіки держави та з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів Державної податкової служби України.

Також присутніх привітали із професійним святом народний депутат України Хвича Мепарішвілі та президент Київської обласної торгово-промислової палати Олександр Рябоконь. Від Білоцерківської РДА ветеранів і пенсіонерів фіскальної служби вітав заступник голови Геннадія Джегура Володимир Толочко, який наголосив, що завдяки багаторічній праці цих людей нині Білоцерківський район має потужну розвинену інфраструктуру. До привітань долучилися і представники містоутворюючих підприємств – ПрАТ «Росава» і ТОВ «Білоцерківхлібопродукт».

Наприкінці заходу виступила керівник Білоцерківського осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація ветеранів Державної податкової служби України» Віра Щербатюк, яка привітала колег і подякувала за шанобливе ставлення і повагу від молодих податківців.