«Win Win Show» у Білій Церкві

18 січня на телеканалі «Крокус» стартувало реаліті-шоу про бізнес «Win Win Show», у якому 9 учасників, підприємців-початківців, змагаються за головний приз – smart money на власну справу особисто від автора проєкту підприємця і засновника UFuture Василя Хмельницького.

Лада ЗАВІРУХА

Нещодавно газеті «Тиждень» стало відомо, що одна із серій шоу знімалася безпосередньо у Білій Церкві, на інноваційному підприємстві Plank Electrotechnic, розташованому на території Індустріального парку «Біла Церква».

Той, хто уже встиг подивитися першу серію шоу, зрозумів, що учасники отримуватимуть різноманітні завдання, пов’язані з управлінням, маркетингом та іншими сферами бізнесу, і щоразу, як у лічилці про десять негренят, найслабший вибуватиме. Усі завдання досить креативні, нестандартні та спрямовані на те, щоб і самі підприємці, і глядачі набували нового досвіду. І де це робити, як не на суперсучасному виробництві, яке, до речі, є першим і єдиним подібним в Україні виробником сучасних електроустановчих систем.

Нагадаємо, будівництво заводу Plank Electrotechnic розпочалося влітку 2018 року. Нова будівля була зведена на ділянці, яка належить ІП «Біла Церква». У завод було інвестовано 2,8 млн доларів. У квітні 2019 року Plank Electrotechnic офіційно розпочав роботу на основних виробничих потужностях, але ще від початку будівництва усі процеси налагоджували на експериментальному майданчику, де відбувалося відпрацювання технології виробництва.

До слова, будівля заводу споруджена за міжнародним стандартом BREEAM, а отже відповідає близько 50 критеріям «зеленого будівництва».

Наприклад, опалення всього заводу виконано з використанням енергозбережувальної технології рекуперації тепла, реверсивного теплового насоса. Тут не спалюється природний газ, пелети, немає додаткових викидів вуглекислого газу, є замкнений цикл. Мінімізовано споживання електрики ззовні. Всередині приміщення встановлено сучасне освітлення, яке дозволяє економити електроенергію.

Будівля заводу була розроблена люксембурзькою компанією Astron Buildings і в комплексі поставлена в Білу Церкву. У неї високий клас енергоефективності промислових будівель, вона абсолютно нова, тут створена необхідна екоструктура.

І найголовніше, усе на заводі підпорядковано ощадливим технологіям, впровадження яких і планування виробничого процесу самого заводу – від заготівлі сировини до складу готової продукції – активно використовується лідерами з виробництва електрофурнітури. І вже точно має бути використано в Україні для підвищення ефективності праці і, відповідно, конкурентоспроможності. Усі робочі місця також облаштовано так, щоб максимально відповідати принципам Lean.

Щодо учасників «Win Win Show», то на заводі Plank Electrotechnic їм потрібно було шукати помилки, оптимізувати виробництво та в результаті досягти успіху.

Чи справилися підприємці із завданням і хто вибув із проєкту, глядачі подивляться в одній із серій «Win Win Show», а «Тиждень», користуючись можливістю, запитав у працівників заводу Plank Electrotechnic, які взяли участь у шоу, яким був їхній особистий win, адже справжній win-win – коли у виграші залишаються всі.


Лідія Стельмашенко, комплектувальниця, контролерка відділу технічного контролю

Дивлячись на те, як учасники виконують завдання, я зрозуміла, що часто запорука успіху – уміння працювати в команді, не боятися визнати, що ти чогось не знаєш і просити про допомогу.


Андрій Даценко, майстер виробничої дільниці

Я вважаю, що подібні шоу, які навчають, дуже потрібні наразі, особливо підприємцям-початківцям, тому що вони набувають дорогоцінного досвіду. А тут іще переможці отримають винагороду – це взагалі круто!


Тетяна Чічук, комплектувальниця

Вперше у житті я брала участь у шоу, взагалі у подібних зйомках. Було цікаво, спочатку трохи незвично працювати під «прицілом» камер, але ми із співробітницями досить швидко призвичаїлися. Мені сподобалося, цікавий досвід!


Олена Моторна, комплектувальниця

Спочатку я думала, що формат передачі буде цікавий лише молоді, але мені б дуже хотілося, щоб шоу подивилися люди старшого віку. Воно про те, що не варто відмовлятися від мрії, навіть якщо спочатку не все виходить – знаходьте можливості.