Як достукатися до влади?

У міської влади Білої Церкви хронічна проблема: ніяк не виходить вчасно інформувати громаду. Прес-конференцій мер Геннадій Дикий уникає, а численна команда, яка мала би відповідати за інформаційний напрямок не особливо цим переймається. Отож і виходить, що містяни мусять задовольнятися чутками. Наведемо конкретний приклад.

Людмила Полях

На центральному пляжі нещодавно висипали щебінь. Небайдужі жителі міста почали задаватися питанням: чи не чергову кафешку-наливайку збираються будувати? На сайті міськради жодних пояснень. «Гуляючи містом побачив як вивантажують другий самоскид щебеню. Через годину, коли вже був вдома, подзвонив в Центр оперативного реагування, щоб дізнатися чи це законно. Мені порадили звернутися в «Муніципальну варту». Повідомив і їм про дану подію. Наразі жодна з цих служб не повідомила, що ж там насправді відбувається», – розповів газеті «Тиждень» білоцерківець Юрій Маковецький.

Також пан Юрій звертався із запитом через сайтs opencity.in.ua. Водночас користувався таким механізмом  вже чотири рази з різних питань, проте жодної відповіді не отримав.

Тож він вирішив написати пост у ФБ з надією, що хтось із користувачів розкаже, що ж будують. Реакція виявилася неочікуваною. Пост помітила так звана представниця офіційно неіснуючої прес-служби Білоцерківської міської ради. Додаємо скрін з ФБ, щоб ви, шановні читачі, змогли самостійно переконатися у тому, якою лексикою та яким тоном представниця влади спілкується з громадянами.

Геннадію Анатолійовичу, можливо все ж таки варто відновити традиційну комунікацію з місцевими ЗМІ, а ми вчасно, оперативно і без хамства розкажемо громаді ваші задуми?