А як у них?

Допоки у Білій Церкві міська влада укладає договори на перевезення пасажирів в основному із приватними перевізними компаніями, у Львові купують комунальний транспорт.

Принаймні, якщо зважити на останні місцеві події і слова заступника міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергія Бабака, який зазначив нещодавно, що місто Лева є лідером із закупівлі комунальної техніки.

– В Україні торік міста закупили 269 одиниць техніки. Із них місто Львів купило 150 одиниць. Як бачимо, таких вкладень у комунальний транспорт, як зробив Львів, не зробило жодне з міст України. Політика щодо підсилення комунального транспорту, яку вибрав Львів, є абсолютно правильна. Ми отримали всі 150 автобусів: 100 «МАЗів» і 50 «Електронів». Із них уже 97 працюють на маршрутах. Зараз набираємо водіїв, і решта автобусів будуть виходити на маршрути.

У планах на 2019 рік придбання ще 100 автобусів, 10 трамваїв і 50 тролейбусів. Якщо ми у 2019 році виконаємо цей план, то питання критичності громадського транспорту у місті Львів буде зняте, – зазначив Сергій Бабак.

Нагадаємо, що у Білій Церкві за останні роки місто придбало лише 4 тролейбуси із Угорщини, і то уживані, спочатку на рейс виходило лише 3, на сьогодні, за даними офіційного сайту, робочими залишилися лише 2.