Журналіст газети «Тиждень» стала лауреатом премії «Браво»

20 червня у театрі ім. Саксаганського було визначено кращих у 84-му театральному сезоні. Нам дуже приємно констатувати той факт, що переможцем у номінації «Краща рецензія року» стала Лада Завіруха, журналіст суспільно-політичного видання «Тиждень. Біла Церква».

У творчому доробку Лади багато матеріалів, присвячених розвитку культури та мистецтва на Київщині. Але чільне місце серед них займає серія матеріалів про роботу Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського. Це і численні репортажі про різноманітні заходи, матеріали про прем’єрні покази вистав, статті про останні сумнозвісні події, які, на жаль, носили далеко не культурний характер. Особливо цікавою для читача стала серія інтерв’ю із саксаганцями, героями яких стали В’ячеслав Усков, Ольга Болховітіна, Денис Фридинський, Валерій Войтов, Максим Данилов, Оксана Зінченко та ін.

«Театр давно став частинкою мого життя, - розповідає Лада Завіруха. – Не захоплюватися майстерністю саксаганців просто не можливо, і кожен їх виступ стає для мене черговим творчим стимулом».

Колектив газети «Тиждень. Біла Церква» щиро вітає Ладу із цією перемогою і бажає нових творчих злетів.

Браво, Ладо!