Зроблено «на віки»?

До редакції газети «Тиждень» звернулася мешканка будинку по вул. Леваневського, 57 Тетяна Перехрестенко, яка просить привернути увагу можновладців до того, в якому стані наразі перебуває спортивний майданчик, зроблений лише у 2017 році. 

Людмила ПОЛЯХ

Біля будинку №55 по вул. Леваневського у 2017 році провели реконструкцію спортивного майданчика: встановили металеву огорожу,  посипали відсівом, обладнали спортивне знаряддя. Роботу виконувало ТОВ «Дитячі та спортивні майданчики». Витратили 138 399,11 грн. І ось минуло два роки. Сітка, якою огороджена територія, вже відламалася за ворітьми, адже на ворота ніхто не натягнув сітку, відтак м’ячем гатять прямо в огорожу. Майданчик розташований на схилі, внизу – подвір’я будинку №55 по вул. Леваневського. Дощовими водами постійно розмивається схил. А тому незабаром за поламаною сіткою зникне й сам майданчик, адже він просто почне зі схилом стікати вниз. Жительці будинку по вул. Леваневського, 57 Тетяні Іванівні Перехрестенко не байдуже і вона попросила редакцію привернути увагу можновладців до такої неякісної роботи. 


Тетяна Перехрестенко, жителька Леваневського, 57

Посипали майданчик відсівом, діти граються, пил піднімається в повітря, приходять додому брудні. І вони ж цим пилом дихають! Сітку поставили таку, що вже за воротами вона відвалилася. Тепер її прикрутили дротом. Тут був спортивний майданчик, але огороджений сіткою з міцного дроту. Її демонтували. Майданчик був заасфальтований, а тепер діти бігають по пилу. А треба ж берегти їхнє здоров’я. Ми просимо, зробіть дітям якісний спортивний майданчик, замініть покриття на штучне, щоб вони не дихали пилом. Повісьте сітку на ворота, щоб не били м’ячем в огорожу.