Звернення до громадян міста Біла Церква Лєонова Андрія Савіновича

Звернення до громадян міста Біла Церква Лєонова Андрія Савіновича – Голови Білоцерківської міської громадської організації « Біла Церква – наш дім»,  депутата Білоцерківської  міської ради VII скликання.

Андрій Лєонов

Шановні білоцерківці!

У 2015 році на прохання Дикого Г.А. я підтримав його кандидатуру на виборах міського голови та увійшов до складу його команди. Як і всі, я повірив його передвиборчій програмі та його обіцянкам. Нам пощастило, адже за результатами проведеної в Україні реформи децентралізації в 2015 році, бюджет розвитку міста зріс в рази. Нам вдалося втілити в життя будівництво набережної річки Рось – це  була мета ГО «Біла Церква – наш дім» та моя передвиборча програма.  Але вже через рік, під час проведення спільного засідання депутатської фракції «Самопоміч» та  активістів ГО «Об’єднання Самопоміч», ми розглядали хід виконання реформ, які були заплановані на 2016 рік. Геннадій Дикий тоді не захотів пояснити провал реформ та покинув засідання. Після цього він вийшов з рядів партії та перестав відвідувати спільні засідання депутатської фракції і громадської організації. Тим самим зрадив не лише однопартійців, але й мешканців  Білої Церкви, які підтримали його кандидатуру на посаду міського голови.


Геннадій Дикий тоді не захотів пояснити провал реформ та покинув засідання. Після цього він вийшов з рядів партії та перестав відвідувати спільні засідання депутатської фракції і громадської організації. Тим самим зрадив не лише однопартійців, але і мешканців  Білої Церкви.


 

Бюджет міста недоотримав за п’ять років роботи Геннадія Дикого орієнтовно 1,2 млрд  грн  з таких причин:

  • Мер блокує проведення аудиту земельних ділянок по Білій Церкві, бюджет міста недоотримує від оренди за невраховані земельні ділянки орієнтовно 230 млн щорічно, а це близько 1,15 млрд грн за 5 років;
  • Бездіяльність мера (невчасно розроблена проєктно-кошторисна документація) призвела до втрати 20 млн грн державної субвенції на реконструкцію ДЮСШ №1 у 2019 році. Це унеможливило проводити в Білій Церкві змагання як на державному, так і міжнародному рівнях у подальшому;
  • Бездіяльність мера призвела до того, що апарат ангіограф, вартістю 30 млн грн, встановили не в Білій Церкві, а в обласній лікарні. Причина: не проведена реконструкція приміщень міської лікарні №2. Тепер жителі міста Біла Церква змушені їздити до Києва, щоб отримати якісну допомогу при судинно-серцевих хворобах. Не всі це можуть, відтак білоцерківці позбавлені своєчасної медичної допомоги. 

Погляньте на його нову команду! Вона в основному складається з директорів шкіл, начальників комунальних підприємств, міських чиновників, які йому підконтрольні. Він задіяв весь адміністративний ресурс.


«Досягнення» міського голови Геннадія Дикого за 5 років каденції:

  • Втрачено близько 4 га землі разом зі стадіоном та спортивними майданчиками за ПК  «Росава». Також в результаті бездіяльності міського голови, який заблокував участь міської ради в аукціоні, ПК «Росава» та поліклініка шинників продані з аукціону за заниженою ціною, а в місті не залишилося жодного комунального палацу культури. 
  • Під час «транспортної реформи» мер поставив інтереси приватних перевізників понад розвитком муніципального транспорту. Це призвело до тотального знищення комунального транспорту, хамського ставлення до білоцерківців з боку приватних перевізників і закритого формування тарифу на проїзд, чому міська влада лише потурає. За п’ять років так і не домоглися виведення з тіні доходів приватних компаній-перевізників. За фактом так званої «транспортної реформи» у Білій Церкві правоохоронці відкрили декілька кримінальних справ. Зокрема, розслідується закупівля мерією вживаних тролейбусів з Угорщини за ціною, що у рази перевищила початкову!
  • Не виконана реконструкція теплотраси від ТЕЦ до масиву Леваневського, планове утеплення комунальних споруд. Відтак місто, а Геннадій Дикий про це знав ще на початку каденції, в будь-який час взимку може виявитися в аналогічній ситуації з Алчевськом, а енергоефективність комунальних закладів наближається до «нуля».
  • Підтримка малого та середнього бізнесу провалена. Замість підтримки Геннадій Дикий здійснював тиск, блокування бізнесу малих та середніх підприємців. Наприклад, заблоковано ескіз проєкту будівництва по вул. Леваневського капітальних споруд та здійснення благоустрою за рахунок підприємців. Це була спроба звільнити місто від численних МАФів, надати Білій Церкві ошатного вигляду. У 2016 році активістами було проведено аудит МАФів на території міста з нанесенням їх на карту. На карті було 900 МАФів, із них 300 – незаконні. Але мер не цікавиться цією картою. Натомість Управління містобудування та архітектури  БМР тисне на приватних підприємців. Їм протизаконно видають паспорти прив’язки на місця розміщення тимчасових споруд  терміном на місяць, два, пів року, рік, замість 3-5 років відповідно до рішень сесії БМР та договорів оренди. Цим примушують приватних підприємців йти на «договорняки» з чиновниками.
  • У 2018 році Геннадій Дикий сфальсифікував рішення міської ради у питанні купівлі будівлі під ЦНАП по завищеній вартості по вул. Театральна, 5. На цій купівлі в громади вкрадено близько 10 млн грн. Зараз недобудова є пам’ятником Геннадію Дикому, його жадібності, брехні та корупції. А ці факти спливли випадково тільки зараз: через 3 місяці після купівлі ЦНАПу. 10 січня 2019 року міська рада продає через аукціон складські та офісні приміщення по вул. Матросова, 48, вартість яких за 1 кв. м в 6 разів нижча порівняно з вартістю приміщення під ЦНАП! Складські, офісні приміщення на відміну від недобудови на Театральній, 5, це готовий об’єкт з усіма інженерними комунікаціями, не потребує ремонту. Його вигідніше було здавати в оренду, ніж продавати. Як міг мер допустити таку ціну на аукціон? Також за безцінь було продано приміщення школи №10 та низка інших об’єктів.
ЦНАП, вул. Театральна, площа 47285 кв. м Нежитлова будівля (адмінбудівля, склад) вул. Матросова, 48, площа 1896 кв. м
Оцінку майна замовляла міська рада Оцінку майна замовляла міська рада
Купили в вересні 2018 року Продано через аукціон 10 січня 2019 року
Загальна вартість 24 млн грн Загальна вартість 1 млн 500 тис. грн

Вартість 1 кв. м 50756 грн, або 180 дол. за 1 кв. м

Вартість 1 кв. м 791 грн, або 28 дол. за 1 кв. м

Шановні білоцерківці! 

Я навів лише частину фактів безгосподарності, протизаконних дій,  грабіжництва, брехні, лицемірства чинного мера Геннадія Дикого, а насправді їх дуже багато. Недарма на нього відкрито низку кримінальних справ.

У 2015 році Дикий Г.А. заявляв, що зможе всього досягти тільки з командою однодумців. Але з цієї багаточисленної команди залишилося в його оточенні лише кілька чоловік, які підконтрольні йому через загрозу звільнення з роботи. 


Обрання Дикого Г.А. мером на другий термін – це катастрофа для Білої Церкви, яка призведе до ще більшого грабунку міста! Давайте разом не допустити переобрання мером Дикого Г.А. на другий термін. 


Погляньте на його нову команду! Вона в основному складається з директорів шкіл, начальників комунальних підприємств, міських чиновників, які йому підконтрольні. Він задіяв весь адміністративний ресурс. Як вони, якщо стануть депутатами, будуть контролювати чи перевіряти самих себе?

Обрання Дикого Г.А. мером на другий термін – це катастрофа для Білої Церкви, яка призведе до ще більшого грабунку міста!

Давайте разом не допустимо переобрання мером Дикого Г.А. на другий термін. Скажемо  «НІ!» розкраданню землі, споруд, «НІ» договорнякам, «НІ» грабежу бюджетних коштів!