ЕКОНОМІКА

З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Горизонтальні вкладки

«Зашквар» п’ятирічки: під пильним поглядом правоохоронців

Міського голову Геннадія Дикого та його підлеглих частенько відвідували представники правоохоронних органів у 2018-2019 роках. Обшуки в кабінеті мера, у підрозділах міської ради та навіть у приватному помешканні Геннадія Дикого ставали головними новинами на шпальтах місцевих газет та телеканалів. Що ж розслідували правоохоронці та чим закінчилися ці справи? 

Горизонтальні вкладки

Олена Ткач: «Пенсіонери Білої Церкви освоюють ZOOM-спілкування»

Першого жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. Цей день нагадує усім верствам суспільства про обов’язок бути милосердними та піклуватися про людей, які працювали для розвитку власної держави, ростили дітей, творили та прославляли рідну країну в світі. Напередодні газета «Тиждень» поспілкувалася з Оленою Ткач, виконавчим директором Благодійного фонду Костянтина Єфименка, в рамках якого 9 рік поспіль діє проєкт «Академія пенсіонерів», про те, як люди «золотого» віку зустріли звістку про карантин та що зробили, аби не полишати спілкування.

Горизонтальні вкладки

Євгеній Дорош: «Захист України починається з кожного міста, вулиці, будинку»

Бюджет Білої Церкви у 2020 році перевищив 1, 5 млрд гривень. На що витрачають такі величезні кошти, чи раціонально їх розподіляють міські чиновники, що робити, аби доходи зростали й надалі та наскільки прозора наша міська влада в питанні оприлюднення своїх рішень, газета «Тиждень» запитала у експерта з економічних питань Євгенія Дороша. 

Горизонтальні вкладки

Індустріальний парк «Біла Церква»: нові досягнення

Нещодавно індустріальний парк «Біла Церква» переміг у другому етапі польського конкурсу «Золота Ділянка 2020». Запропонований парком лот промислової нерухомості загальною площею 22 га визнаний переможцем серед інвестиційних пропозицій від Київської області.

Горизонтальні вкладки

Передвиборчий піар важливіше карантину

16 липня на засіданні виконавчого комітету БМР, де головував мер Геннадій Дикий, було ухвалено рішення про організацію протиепідеміологічних заходів на період карантину. Згідно з рішенням у Білій Церкві забороняється проведення масових заходів за участю більше, ніж одна особа на 5 кв. м площі будівлі чи території (якщо захід проходить на відкритому повітрі). Організатор заходу відповідальний за дотримання соціальної дистанції між учасниками не менше, ніж 1,5 м. З того часу ніяких інших рішень щодо карантину не ухвалювали.  Отже, діє саме це рішення виконкому дотепер. 

Горизонтальні вкладки

Ольга Євчук: «У місто ніколи не прийдуть інвестиції, якщо тут буде процвітати анархія»

У Білій Церкві працює чимало підприємців і міська влада декларує всіляку підтримку розвитку їхньої справи. Проте чи відчувають таку допомогу на практиці бізнесмени, з якими труднощами доводиться стикатися звичайним громадянам, оббиваючи чиновницькі пороги, та що можна було б змінити на краще на рівні міста, розмовляємо з юристом, засновницею юридичного бюро «Права Справа», віцепрезидентом Бізнес-клубу прогресивних підприємців «Інлідер» Ольгою Євчук. 

Горизонтальні вкладки

Павло Козирєв: «Стратегія нинішньої влади «плитка понад усе» не вирішить проблем громади»

23 липня на Замковій горі відбулася зустріч народного депутата України, голови Київської обласної організації партії «Слуга Народу» Олександра Дубінського з білоцерківцями. Під час заходу він розповів про формування місцевої команди партії, її завдання, про головну фішку передвиборчої кампанії та представив кандидата на посаду Білоцерківської ОТГ. Ним став голова ГС «Нова Біла Церква» Павло Козирєв.

Горизонтальні вкладки

Транспортний провал Дикого: тарифні війни та непомірні апетити доларових мільйонерів

Транспортна реформа – найочікуваніша обіцянка чинного міського голови Геннадія Дикого, розпіарена як докорінна зміна галузі, покликана закласти міцний фундамент у розвитку комунального транспорту, завершилася чи не повним знищенням КП «Тролейбусне управління» і появою нового монополіста – ТОВ «Транссіті», яке тепер обслуговує 8 найбільш прибуткових автобусних маршрутів. У зв’язку з цим, рішення виконкому від 16 липня про збереження тарифу на проїзд у маршрутках на рівні 5 грн виглядає як намагання чинної міської влади зберегти лояльний електорат перед виборами, тому що хто, як не вона ще декілька місяців тому активно здавала в суді інтереси містян, підтримуючи підвищення тарифу на проїзд в автотранспорті.

Горизонтальні вкладки

Young Business Club у Білій Церкві

Молоді підприємці, учасники Young Business Club відвідали Білу Церкву, щоб ознайомитися зокрема з роботою Індустріального парку «Біла Церква». Тут вони дізналися про особливості функціонування парку, додаткові можливості, які він відкриває для своїх резидентів у вигляді комплексних рішень для організації виробництва.

Горизонтальні вкладки