ЕКОНОМІКА

З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Горизонтальні вкладки

Ольга Євчук: «У місто ніколи не прийдуть інвестиції, якщо тут буде процвітати анархія»

У Білій Церкві працює чимало підприємців і міська влада декларує всіляку підтримку розвитку їхньої справи. Проте чи відчувають таку допомогу на практиці бізнесмени, з якими труднощами доводиться стикатися звичайним громадянам, оббиваючи чиновницькі пороги, та що можна було б змінити на краще на рівні міста, розмовляємо з юристом, засновницею юридичного бюро «Права Справа», віцепрезидентом Бізнес-клубу прогресивних підприємців «Інлідер» Ольгою Євчук. 

Горизонтальні вкладки

Павло Козирєв: «Стратегія нинішньої влади «плитка понад усе» не вирішить проблем громади»

23 липня на Замковій горі відбулася зустріч народного депутата України, голови Київської обласної організації партії «Слуга Народу» Олександра Дубінського з білоцерківцями. Під час заходу він розповів про формування місцевої команди партії, її завдання, про головну фішку передвиборчої кампанії та представив кандидата на посаду Білоцерківської ОТГ. Ним став голова ГС «Нова Біла Церква» Павло Козирєв.

Горизонтальні вкладки

Транспортний провал Дикого: тарифні війни та непомірні апетити доларових мільйонерів

Транспортна реформа – найочікуваніша обіцянка чинного міського голови Геннадія Дикого, розпіарена як докорінна зміна галузі, покликана закласти міцний фундамент у розвитку комунального транспорту, завершилася чи не повним знищенням КП «Тролейбусне управління» і появою нового монополіста – ТОВ «Транссіті», яке тепер обслуговує 8 найбільш прибуткових автобусних маршрутів. У зв’язку з цим, рішення виконкому від 16 липня про збереження тарифу на проїзд у маршрутках на рівні 5 грн виглядає як намагання чинної міської влади зберегти лояльний електорат перед виборами, тому що хто, як не вона ще декілька місяців тому активно здавала в суді інтереси містян, підтримуючи підвищення тарифу на проїзд в автотранспорті.

Горизонтальні вкладки

Young Business Club у Білій Церкві

Молоді підприємці, учасники Young Business Club відвідали Білу Церкву, щоб ознайомитися зокрема з роботою Індустріального парку «Біла Церква». Тут вони дізналися про особливості функціонування парку, додаткові можливості, які він відкриває для своїх резидентів у вигляді комплексних рішень для організації виробництва.

Горизонтальні вкладки

Звідки гроші в бюджеті?

Газета «Тиждень» продовжує серію аналітичних публікацій про те, який вибір зробила Біла Церква п’ять років тому та що в результаті отримала. Сьогодні розкажемо про те, де беруться гроші в міському бюджеті на всі ті види благоустрою, які ми бачимо на наших вулицях. А також проаналізуємо, наскільки раціонально витрачають кошти.

Людмила ПОЛЯХ

Горизонтальні вкладки

Зроблено «на віки»?

До редакції газети «Тиждень» звернулася мешканка будинку по вул. Леваневського, 57 Тетяна Перехрестенко, яка просить привернути увагу можновладців до того, в якому стані наразі перебуває спортивний майданчик, зроблений лише у 2017 році. 

Людмила ПОЛЯХ

Горизонтальні вкладки

Громадський бюджет:  чи варта шкурка вичинки?

Ось уже четвертий рік поспіль у Білій Церкві реалізують проєкт «Громадський бюджет», у рамках якого білоцерківці готують та подають на розгляд комісії міськради власні пропозиції. Громадяни не просто пропонують. Вони розраховують вартість проєкту, готують документи, подають на конкурс, а потім, якщо їхня пропозиція потрапляє на голосування, ще й агітують знайомих проголосувати за їхнє «дітище». І що у підсумку виходить? Розкажемо та покажемо на прикладі білоцерківки Інни Пилипенко, мешканки будинку Курсова, 20.

Людмила ПОЛЯХ

Горизонтальні вкладки

COVID наступає – влада заробляє?

Схоже, на білоцерківську владу чекає новий скандал.

Можна говорити про «загальне благо», переобіцяти обіцяне, але цифри – річ уперта. Спочатку білоцерківці отримали капітальний ремонт мосту вдвічі дорожче можливого, потім – багатомільйонні борги ТОВ «Білоцерківтепломережа», тепер настав час нажитися на здоров’ї людей?

Лада ЗАВІРУХА

Горизонтальні вкладки

Павло Козирєв: «Мер повинен брати відповідальність за рішення, які приймаються»

Як з’ясувалося, карантин став ще однією можливістю перевірити вміння влади ухвалювати зважені рішення, вчасно коригувати свою діяльність, розумно перерозподіляти кошти. Чи змогла наша влада відповідно відреагувати на виклики часу?

На це та інші запитання «Тиждень» шукав відповіді з членом виконкому, головою Громадської спілки «Нова Біла Церква» Павлом Козирєвим.

Лада ЗАВІРУХА

Горизонтальні вкладки