ЕКОНОМІКА

З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Горизонтальні вкладки

Не «нагрівати» на теплі

Керівник Уряду зобов’язав місцеву владу ретельно перевірити ціни на теплоутворення в регіонах

Горизонтальні вкладки

В ІП «Біла Церква» невдовзі буде відкрите нове виробництво

Нині на території індустріального парку «Біла Церква» завершується будівництво заводу Plank Electrotechnic, який спеціалізується на виробництві електрофурнітури. Він є першим підприємством, яке уже через декілька місяців почне працювати в межах парку, першим і наразі єдиним в Україні, а також першим серед трьох заводів, які з’являться тут і сформують «пластиковий кластер».

Горизонтальні вкладки

Замість промивки труб займаються промивкою мізків?

25 січня 2019 року почала працювати затверджена Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 22.11.2018 №315 «Методика розподілу між споживачами обсягів спожитих в будівлі комунальних послуг». Відповідно до нової методики,  з 2019 року будуть змінені принципи нарахування плати за спожиті послуги з централізованого водопостачання та водовідведення. Таке оголошення з'явилося на сайті ТОВ «Білоцерківвода».

Горизонтальні вкладки

Павло Козирєв: «Перехід на роботу з електронними сервісами дозволить уникнути черг»

14 лютого відбувся брифінг начальника Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області Павла Козирєва.

Горизонтальні вкладки

Уряд наводить лад у споживанні газу: лічильник має отримати кожний споживач

Українці мають сплачувати лише за реально спожитий газ: Кабінет міністрів доручив НАК «Нафтогаз України» встановити газові лічильники у кожному домогосподарстві.

Горизонтальні вкладки

Питання підтримки – в пріоритеті

Питання консолідації зусиль влади, бізнесу та експертного середовища задля сприяння організації бізнесу звільненими у запас учасниками АТО обговорювали днями під час засідання круглого столу у Центрі розвитку підприємництва Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості.

Горизонтальні вкладки

Білоцерківська податкова друга в області

Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області посіло за підсумками річної роботи друге місце в столичному регіоні.

Горизонтальні вкладки

Білоцерківці домоглися відтермінування підвищення тарифу на проїзд до 1 травня

Барикада із маршрутних автобусів під міськрадою – вперше в історії міста. Повне ігнорування з боку можновладців і міського голови – вчергове протягом останнього часу. Стислі підсумки 31 січня, коли громада зібралася біля міської ради вдруге у такому солідному представництві, щоб відстояти рішення про скасування підвищення вартості проїзду у громадському транспорті до 7 гривень

Горизонтальні вкладки

Заборона на «бюджетні депозити»: за чи проти?

Міністерство фінансів заборонило владі міст розміщувати тимчасово вільні кошти загального фонду на депозитних рахунках. Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 23 січня. Основною причиною заборони є те, що кошти відволікаються на тривалий час бюджетного процесу.

Горизонтальні вкладки