ГУМАНІТАРНА СФЕРА

З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Горизонтальні вкладки

Затверджено графік ЗНО-2020: основна сесія відбудеться 25 червня – 17 липня, результати оголосять до 29 липня

Міністерство освіти і науки затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Відповідні зміни до календарного плану підготовки та проведення ЗНО оприлюднено на сайті МОН.

Горизонтальні вкладки

Карантинний діалог про…

Якщо не можеш змінити ситуацію – зміни своє ставлення до неї. Цей загальновідомий вислів сьогодні актуальний, як ніколи. Наприклад, ми не в силах вплинути на тривалість карантину, проте можемо наповнити цей вимушений відпочинок корисними речами.

Саме про це і багато іншого журналіст «Тижня» говорив із білоцерківським легкоатлетом – майстром спорту міжнародного класу з легкої атлетики, переможцем Всесвітньої універсіади 2015 року (м. Гуанчжоу, Південна Корея), учасником двох Олімпійських ігор, нині директором стадіону «Трудові резерви» Назаром Коваленком.

Горизонтальні вкладки

Віртуальні знання

Після весняних канікул вчителі та учні всієї України взялися за онлайн-навчання. І хоча досвіду на цій терені не так багато, але кожна школа вже виробила свої технічні засоби. Проте, як навчають білоцерківські вчителі та як оцінюють такі методи освіти учні та їх батьки, читайте в газеті «Тиждень».

Горизонтальні вкладки

Пам’ять у занепаді

У 1983 році Центр культурної спадщини ЮНЕСКО оголосив 18 квітня Міжнародним днем пам’яток і визначних місць. Завдання цього свята – ще раз нагадати світовому суспільству про різноманіття культурної спадщини, створеної зусиллями багатьох народів за всю історію людства, та про її вразливість і необхідність збереження для майбутніх поколінь. Тому в цьому матеріалі ми також нагадаємо білоцерківцям про те, які пам’ятки архітектури знаходяться у нашому місті та чому вони в такому занедбаному стані.

Горизонтальні вкладки

COVID-19 та освіта: рішення виконкому

2 квітня на засіданні виконавчого комітету Білоцерківської міської ради було прийнято рішення «Про заходи щодо попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, у сфері освіти і науки».

Горизонтальні вкладки

Особливості вступу до закладів профтехосвіти у 2020 році

Для випускників 9-х і 11-х класів та дорослих, які цікавляться профосвітою, МОН підготувало серію інфографік щодо вступу до профтеху.

Горизонтальні вкладки

ЗНО, атестація та тривалість навчального року-2020

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки України розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії. 26 березня про це повідомила т. в. о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій під час онлайн-трансляції на Facebook-сторінці МОН.

Горизонтальні вкладки

Заяви від батьків майбутніх першокласників будуть приймати після карантину

Про це повідомив газеті «Тиждень» начальник управління освіти і науки міської ради Юрій Петрик.

Горизонтальні вкладки

Ірина Коротка: «Новий коронавірус – шляхи передачі та варіанти захисту»

11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила пандемію через спалах коронавірусної інфекції. Наразі відомо, що новий коронавірус передається краплинним і контактним шляхом від людини до людини. Цей вірус поширюється великими краплями при кашлю, чханні. Усі поверхні, на які ці краплі потрапляють, заразні протягом тижня.

Горизонтальні вкладки