ГУМАНІТАРНА СФЕРА

З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Горизонтальні вкладки

Разом до знань

Під таким гаслом відбулося свято Першого дзвоника у білоцерківській гімназії № 2. 

Першовересень-2020, як, власне, і весь рік, видався досить особливим. І йдеться навіть не про маски та вимоги соціального дистанціювання – здається, до цього ми вже звикли. А от учителі та діти, і це читалося на обличчях, були насправді раді довгоочікуваній зустрічі, адже нарешті у навчальні заклади повернулося справжнє шкільне життя.

Горизонтальні вкладки

Ольга Ракитянська: «У гімназії №2 було цікаво і вчитися, і займатися позашкільними справами»

ЗНО позаду. Вже підбито підсумки тестування. Цього року, порівнюючи з минулим, суттєво зросла кількість учасників зовнішнього оцінювання, які отримали максимальний результат. Школярів, які отримали оцінку 200 балів – 447, що на 63% більше, ніж торік. У Білій Церкві таких учнів немає, проте є ті, хто майже наблизився до максимального результату. До вашої уваги інтерв’ю з випускницею Білоцерківської гімназії №2 Ольгою Ракитянською, яка з трьох предметів отримала майже по 200 балів.

Горизонтальні вкладки

87-й театральний сезон відкрито!

7, 8 і 9 серпня – три дні поспіль, за доброю традицією, театр ім. П.Саксаганського ділився з глядачами радістю відкриття нового, 87-го театрального сезону. Щоправда, з огляду на вимогу часу та карантинні заборони, грандіозне шоу відбувалося не у приміщенні театру, а в залі ПК «Росава».

Горизонтальні вкладки

МОЗ розробляє правила для роботи шкіл у новому навчальному році

Міністерство охорони здоров’я працює над рекомендаціями, за якими в умовах карантину можуть працювати школи у новому навчальному році. Серед варіантів, які зараз розглядаються, – температурний скринінг дітей і співробітників школи, а також антисептичні заклади у приміщенні. Фінальний список рекомендацій буде розроблений у співпраці з Міністерством освіти і науки уже найближчими тижнями.

Горизонтальні вкладки

28 червня – День Конституції України

«Є Конституція!» – такими були перші слова голови Верховної Ради Олександра Мороза після прийняття Основного Закону України. Сталося це близько 9-ї ранку 28 червня 1996 року. З того часу наша країна відзначає державне свято – День Конституції України, яке єдине серед інших закріплене в самій Конституції.

Лада ЗАВІРУХА

Горизонтальні вкладки

Учасникам пробного ЗНО почнуть повертати кошти з 1 липня

За повідомленням Урядового порталу, кошти, сплачені за пробне ЗНО у закладах освіти, повертатимуть учасникам тестування з 1 липня – на це виділено гроші з фонду боротьби з COVID-19. Відповідний порядок повернення коштів Уряд ухвалив 17 червня 2020 року.

Горизонтальні вкладки

Плановий процес ЗНО-2020 стартує 25 червня

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив про те, що наразі немає підстав для скасування чи перенесення зовнішнього незалежного оцінювання.

Горизонтальні вкладки

Я теж маю право!

Щорічно, з 1 червня 1998 року в Україні відзначають День захисту дітей. Свято, звичайно, для дітей, проте воно покликане нагадати дорослим, що згідно із Декларацією прав дитини, яка була ухвалена майже 20 років тому, діти мають рівні права у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного та духовного розвитку незалежно від кольору шкіри, національної належності, громадського походження, майнового стану тощо. Також Декларація закликає батьків, громадські організації, уряди визнати права дітей і сприяти їх здійсненню.

Горизонтальні вкладки

Затверджено графік ЗНО-2020: основна сесія відбудеться 25 червня – 17 липня, результати оголосять до 29 липня

Міністерство освіти і науки затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Відповідні зміни до календарного плану підготовки та проведення ЗНО оприлюднено на сайті МОН.

Горизонтальні вкладки