ГУМАНІТАРНА СФЕРА

З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Горизонтальні вкладки

Особливості вступу до закладів профтехосвіти у 2020 році

Для випускників 9-х і 11-х класів та дорослих, які цікавляться профосвітою, МОН підготувало серію інфографік щодо вступу до профтеху.

Горизонтальні вкладки

ЗНО, атестація та тривалість навчального року-2020

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки України розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії. 26 березня про це повідомила т. в. о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій під час онлайн-трансляції на Facebook-сторінці МОН.

Горизонтальні вкладки

Заяви від батьків майбутніх першокласників будуть приймати після карантину

Про це повідомив газеті «Тиждень» начальник управління освіти і науки міської ради Юрій Петрик.

Горизонтальні вкладки

Ірина Коротка: «Новий коронавірус – шляхи передачі та варіанти захисту»

11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила пандемію через спалах коронавірусної інфекції. Наразі відомо, що новий коронавірус передається краплинним і контактним шляхом від людини до людини. Цей вірус поширюється великими краплями при кашлю, чханні. Усі поверхні, на які ці краплі потрапляють, заразні протягом тижня.

Горизонтальні вкладки

Професійна освіта отримала нове дихання

22 січня 2020 року в Білоцерківському коледжі сервісу та дизайну відбулося урочисте відкриття Навчально-практичного центру технологій та дизайну.  На відкриття прибули заступник міністра освіти і науки Петро Коржевський, народний депутат, голова підкомітету з питань професійно-технічної та фахової передвищої освіти Ольга Коваль, начальник департаменту освіти і науки КОДА Віра Рогова та інші. Гостям презентувала заклад та новостворений центр директор Коледжу сервісу та дизайну, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, заслужений працівник освіти Алла Степура. 

Горизонтальні вкладки

«Стою на землі» – нова книга Анатолія Кульчицького

27 січня у приміщенні Київської обласної торгово-промислової палати відбулася презентація книги спогадів Анатолія Кульчицького «Стою на землі», яка присвячена українському поетові, Герою України Борису Олійнику.

Горизонтальні вкладки

«Приборкання норовливої» – прем’єра не за горами

25, 26 і 29 січня відбудеться прем’єрний показ однойменної вистави за п’єсою Вільяма Шекспіра «Приборкання норовливої». Напередодні цієї події у театрі ім. П.Саксаганського відбулася пресконференція, на якій розповіли про причини вибору матеріалу, пошук акторів на ролі головних персонажів. І головне пообіцяли – вистава саксаганців точно не буде схожою на жодну із існуючих редакцій.

Горизонтальні вкладки

Театр справжніх творців

26 грудня у театрі ім. П.Саксаганського підбили підсумки роботи за 2019 рік, якщо бути точними, за той час, коли В’ячеслав Усков знову очолив театральний колектив, що відбулося 12 червня. А значить, за вирахуванням відпустки, говорили про досягнення та неуспіхи (і таке мало місце, на жаль) за п’ять місяців року, що минув.

Горизонтальні вкладки

Білоцерківській гімназії №2 – 155 років!

А це значна дата для всього освітянського загалу міста, Київщини – і не тільки… Як з гордістю говорить директор гімназії, історик за освітою Анатолій Плєшаков, ще не було моста через Гудзон, Брук Бонд не винайшов знаменитих рецептів своїх чаїв, а навчальний заклад на благословенній білоцерківській землі вже мав своїх перших вихованців.

Горизонтальні вкладки