ГУМАНІТАРНА СФЕРА

З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Горизонтальні вкладки

«Земля із небом гомонить…»

У місті відбулася мандрівна виставка українських художників Анатолія Марчука та Михайла Дмитріва, яка діяла у Білоцерківському краєзнавчому музеї.
Час швидкоплинний, адже ще не так давно, 24 жовтня, відбулося відкриття виставки – вернісаж, на якому були присутні автори творів. До них можна було звернутися за мистецькими порадами і таємницями, та й просто побачити художників на власні очі.

Горизонтальні вкладки

«Школа успіху»: досвід, про який варто знати

26-27 жовтня у Білій Церкві учні 9-11 класів могли ознайомитися з роботою «Школи успіху» братів Кличків на прикладі місцевого школяра, учня Білоцерківського колегіуму Олександра Яровіцина.  Зокрема, у приміщенні бібліотеки №8 Сашко зібрав ровесників, аби поділитися враженнями від 10-денного перебування у такій школі.

Горизонтальні вкладки

Білоцерківському радіо – 85!

Днями виповнюється 85 років з того часу, коли вперше жителі міста почули: «Говорить Біла Церква» – з жовтня 1934 року свою історію почало Білоцерківське радіомовлення.
З нагоди свята «Тиждень» зустрівся із журналістами, чиї голоси так добре знають у місті та районі, щоб наші читачі отримали можливість дізнатися із перших вуст про тонкощі професії, про надії на майбутнє, та й просто побачити рідні обличчя.

Горизонтальні вкладки

«Моя Україна»

19 жовтня у приміщенні Білоцерківського інституту економіки та управління університету «Україна» відкрилася персональна художня виставка білоцерківської художниці Тетяни Фокіної «Моя Україна».

Горизонтальні вкладки

Місто-легенда

Біла Церква – улюблене місто не лише білоцерківців. Часто гості, відвідавши його, залишають тут часточку свого серця. У нас немає столичної метушні, тут легше дихається і спокійніше живеться. Але часом, що прикро вражає, білоцерківці ставляться до свого міста як до провінційного і непоказного. Якби містяни знали, що упродовж віків Біла Церква була цікава монаршим особам, гетьманам і козацьким ватажкам, відомим письменникам, поетам, художникам, артистам і вченим, то, певно, змінили б свою думку.

Горизонтальні вкладки

Успішні місцеві політики обмінялися досвідом

Три дні, з 27-го до 29 вересня у Білій Церкві тривав ХХІ форум на тему «Місцеві політичні команди: формування та діяльність», який є частиною потужного проєкту «Мережа вільних місцевих політиків». Останній був започаткований у 2014 році «Фондом Фрідріха Науманна за Свободу» та ГО «Центр громадських ініціатив».

Горизонтальні вкладки

Коли літа таки багатство

4-5 жовтня у Білій Церкві відбувся форум-фестиваль можливостей людей поважного віку «Золотоліття». Захід покликаний визначити потреби людей старшого віку, напрацювати Стратегію активного довголіття та подати власні пропозиції як місцевій, так і центральній владі. А мета – зробити змістовним довголіття, наповнити його життєвими фарбами та затребуваністю у суспільстві.

Горизонтальні вкладки

Слава Україні! Маю честь!

 
28 вересня 30 першокласників кадетського класу гімназії №2 – молоде поповнення Білоцерківського військово-гімназійного корпусу – прийняли урочисту обіцянку на вірність служіння Вітчизні та народу України. Захід за традицією відбувся у парку Слави – уже вп’ятнадцяте!

Горизонтальні вкладки

Валентина Кисельова: «Рівень батьківської компетенції знижується»

30 вересня відзначається День усиновителя. Напередодні ми зустрілися з начальником Служби у справах дітей БМР Валентиною Кисельовою, щоб дізнатися, яка нині ситуація з дітьми, що стали сиротами чи були позбавлені батьківського піклування у Білій Церкві. Та чи багато громадян виявили бажання стати усиновителями в нашому місті добра і скільки дітей можуть бути усиновлені.

Горизонтальні вкладки