ГУМАНІТАРНА СФЕРА

Юрій Петрик: «Інклюзивний простір, сучасне освітнє середовище, новий стандарт»

На початку навчального року редакція газети «Тиждень» пропонує вам, шановні читачі, відповіді начальника управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрія Петрика на актуальні питання щодо нового стандарту навчання першокласників, можливого розширення інклюзивної освіти в Білій Церкві, результатів ЗНО, а також злободенного питання щодо збору грошей у школах на поточні потреби.

Горизонтальні вкладки

Рішення про створення школи мистецтв №3 прийнято

Шостого вересня на позачерговій 56 сесії БМР депутати підтримали також рішення про організаційно-правові заходи щодо створення комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківська школа мистецтв №3 у м. Біла Церква».

Горизонтальні вкладки

Олена Ткач: «Моя мета – популяризація відбудованого Свято-Георгіївського храму на Замковій горі»

У Білій Церкві завершився конкурс на кращого екскурсовода міста. Перше місце виборола Олена Ткач, виконавчий директор Благодійного фонду Костянтина Єфименка, друге місце – Ярослав Семашко, а третє місце посіла Марина Классіна. Редакція газети «Тиждень» вирішила поспілкуватися з переможницею конкурсу та дізнатися, що цікавого можна почути на її екскурсіях, чи складно бути екскурсоводом та коли стане наше місто цікавим для туристів.

Горизонтальні вкладки

Щоб не бути хохлами…

22 серпня, напередодні Дня прапора та Дня Незалежності України вокальний ансамбль «Спадщина» (керівник Ніна Левченко) клубу «Чарівна мить» Академії пенсіонерів, що діє при Благодійному фонді Костянтина Єфименка, разом із працівниками бібліотеки-філії №10 (керівник Ганна Нагорна) влаштували свято для мешканців мікрорайону з нагоди Дня Незалежності України. 

Горизонтальні вкладки

Геннадій Джегур проінспектував готовність навчальних закладів до навчального року

За декілька тижнів для понад 2 тисяч школярів Білоцерківщини пролунає шкільний дзвінок. Відтак, питання готовності закладів освіти до нового навчального року залишається надзвичайно актуальним. Перед початком кожного навчального року  вже став традиційним об’їзд закладів освіти  району з метою перевірки стану їхньої готовності.

Горизонтальні вкладки

Де навчатимуться діти?

До навчального року залишилося менше місяця, а музичні школи №2 та №3 і далі не знають, в яких умовах та в якому приміщенні розпочнуть заняття. 14 серпня це питання намагалися з’ясувати народні депутати України за участю міського голови Геннадія Дикого, представників трудових колективів шкіл, батьківських комітетів та профспілки.  

Горизонтальні вкладки

Саксаганці готові до страйку

13 серпня у Білій Церкві під стінами театру відбувся мітинг за участю трудового колективу Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського та глядачів, які вирішили підтримати улюблених артистів та їхнього керівника В’ячеслава Ускова.

Горизонтальні вкладки

Дитячий футбол потребує допомоги з боку суспільства і влади

Про розвиток і перспективи дитячого футболу в місті «Тиждень» спілкувався із тренером ДЮСШ «Зміна» Олексієм Поздняковим.

Горизонтальні вкладки

«Антикультурний геноцид білоцерківців»

Саме так назвав те, що відбувається наразі у місті, народний депутат України Сергій Каплін під час брифінгу для ЗМІ у Верховній Раді.

Горизонтальні вкладки

Культурно-освітній обмін, або Як стати громадянами світу

З 25 червня і впродовж тижня в місті на запрошення адміністрації Білоцерківської гімназії №2 перебувала учнівська делегація з польського міста Скокі.

Горизонтальні вкладки