ГУМАНІТАРНА СФЕРА

З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Горизонтальні вкладки

«Приборкання норовливої» – прем’єра не за горами

25, 26 і 29 січня відбудеться прем’єрний показ однойменної вистави за п’єсою Вільяма Шекспіра «Приборкання норовливої». Напередодні цієї події у театрі ім. П.Саксаганського відбулася пресконференція, на якій розповіли про причини вибору матеріалу, пошук акторів на ролі головних персонажів. І головне пообіцяли – вистава саксаганців точно не буде схожою на жодну із існуючих редакцій.

Горизонтальні вкладки

Театр справжніх творців

26 грудня у театрі ім. П.Саксаганського підбили підсумки роботи за 2019 рік, якщо бути точними, за той час, коли В’ячеслав Усков знову очолив театральний колектив, що відбулося 12 червня. А значить, за вирахуванням відпустки, говорили про досягнення та неуспіхи (і таке мало місце, на жаль) за п’ять місяців року, що минув.

Горизонтальні вкладки

Білоцерківській гімназії №2 – 155 років!

А це значна дата для всього освітянського загалу міста, Київщини – і не тільки… Як з гордістю говорить директор гімназії, історик за освітою Анатолій Плєшаков, ще не було моста через Гудзон, Брук Бонд не винайшов знаменитих рецептів своїх чаїв, а навчальний заклад на благословенній білоцерківській землі вже мав своїх перших вихованців.

Горизонтальні вкладки

Павло Козирєв: «Потрібно працювати, щоб молодь залишалася в Україні - це благословенна справа»

21 листопада у Білоцерківському національному аграрному університеті відбувся вже традиційний захід, який проводиться впродовж багатьох років – ярмарок вакансій для здобувачів вищої освіти. У заході взяли участь студенти випускних курсів агробіотехнологічного, біолого-технологічного, екологічного, економічного факультетів і факультету ветеринарної медицини.

Горизонтальні вкладки

«Земля із небом гомонить…»

У місті відбулася мандрівна виставка українських художників Анатолія Марчука та Михайла Дмитріва, яка діяла у Білоцерківському краєзнавчому музеї.
Час швидкоплинний, адже ще не так давно, 24 жовтня, відбулося відкриття виставки – вернісаж, на якому були присутні автори творів. До них можна було звернутися за мистецькими порадами і таємницями, та й просто побачити художників на власні очі.

Горизонтальні вкладки

«Школа успіху»: досвід, про який варто знати

26-27 жовтня у Білій Церкві учні 9-11 класів могли ознайомитися з роботою «Школи успіху» братів Кличків на прикладі місцевого школяра, учня Білоцерківського колегіуму Олександра Яровіцина.  Зокрема, у приміщенні бібліотеки №8 Сашко зібрав ровесників, аби поділитися враженнями від 10-денного перебування у такій школі.

Горизонтальні вкладки

Білоцерківському радіо – 85!

Днями виповнюється 85 років з того часу, коли вперше жителі міста почули: «Говорить Біла Церква» – з жовтня 1934 року свою історію почало Білоцерківське радіомовлення.
З нагоди свята «Тиждень» зустрівся із журналістами, чиї голоси так добре знають у місті та районі, щоб наші читачі отримали можливість дізнатися із перших вуст про тонкощі професії, про надії на майбутнє, та й просто побачити рідні обличчя.

Горизонтальні вкладки

«Моя Україна»

19 жовтня у приміщенні Білоцерківського інституту економіки та управління університету «Україна» відкрилася персональна художня виставка білоцерківської художниці Тетяни Фокіної «Моя Україна».

Горизонтальні вкладки

Місто-легенда

Біла Церква – улюблене місто не лише білоцерківців. Часто гості, відвідавши його, залишають тут часточку свого серця. У нас немає столичної метушні, тут легше дихається і спокійніше живеться. Але часом, що прикро вражає, білоцерківці ставляться до свого міста як до провінційного і непоказного. Якби містяни знали, що упродовж віків Біла Церква була цікава монаршим особам, гетьманам і козацьким ватажкам, відомим письменникам, поетам, художникам, артистам і вченим, то, певно, змінили б свою думку.

Горизонтальні вкладки