МІСТО

З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Горизонтальні вкладки

Павло Козирєв: «Не можна, особливо у такий важкий кризовий час, залишати білоцерківців без належного інформування»

Другого квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету – за недавньою традицією, що дуже не в’яжеться із реаліями часу, коли люди прагнуть отримати інформацію із перших рук, знову закрите. Відеотрансляції засідання, попри обіцянки міського голови, вчергове не було. Навіть більше, у приміщення виконкому можна було пройти лише тим, чиї прізвища були наявні у списку, виданому охоронцеві. Про це стало відомо із дописів очевидців, які вони розмістили у Фейсбук – за їх словами, не допомогли навіть наявність маски та журналістського посвідчення.

Горизонтальні вкладки

Корисні номера телефонів на час карантину

«Тиждень» зібрав контактні номери телефонів, які можуть стати у нагоді під час карантинних обмежень.

Горизонтальні вкладки

Геннадій Джегур: «У влади головне завдання – «намалювати губи» місту»

Не секрет, що життя нашої країни кардинально змінилося. Основна причина – реформи, які активно впроваджувалися з 2015 року. Одна з них – децентралізація, що дозволила збільшити розмір бюджету міста у рази. А міська влада отримала право розпоряджатися цими коштами. Тільки чи раціонально використовують кошти бюджету? Чи правда, що рівень корупції у місцевій владі значно виріс? І чому журналісти назвали бюджет 2020 року передвиборчим? На ці питання відповів депутат Білоцерківської міської ради від фракції БМО ПП «Європейська Солідарність», кандидат економічних наук Геннадій Джегур.

Горизонтальні вкладки

Долаємо лихо разом!

26 березня народний депутат України Микола Бабенко привіз у місто десятки тисяч медичних масок для працівників критичної інфраструктури. Передав особисто – лікарям в амбулаторії загальної практики сімейної медицини, медикам відділення невідкладної медичної допомоги та «екстренки», працівникам поліції, пошти, а також людям похилого віку, які сьогодні є категорією ризику, а тому найбільше потребують захисту.

Горизонтальні вкладки

Заяви від батьків майбутніх першокласників будуть приймати після карантину

Про це повідомив газеті «Тиждень» начальник управління освіти і науки міської ради Юрій Петрик.

Горизонтальні вкладки

Рятувальники Білоцерківського РВ закликають громадян схаменутися!

Палії сухої трави навесні наражають на небезпеку сусідів та їхні помешкання, прирікають на загибель рослини та тварин, знижують родючість ґрунтів і, врешті-решт, можуть довести справу до великої пожежі в лісі, згасити яку дуже непросто.

Горизонтальні вкладки

Ліквідовано загорання приватного гаража

26 березня о 14.56 до оперативно-диспетчерської служби Білоцерківського району надійшло повідомлення про пожежу за адресою м. Біла Церква, вул. М. Глазкова, гаражний кооператив «Лада».

Горизонтальні вкладки

Міські центри первинної медико-санітарної допомоги, а також амбулаторії працюють у штатному режимі

«Тиждень» продовжує інформувати читачів про роботу ключових управлінь, медичних закладів, міських служб в умовах карантину.

Горизонтальні вкладки

Куди подзвонити, якщо потребуєте допомоги

Під час пленарного засідання позачергової 93-ї сесії міської ради депутати збільшили асигнування програми «Турбота» на майже 300 тис. грн для закупівлі продуктів харчування малозабезпеченим громадянам міста, одиноким людям похилого віку.

Горизонтальні вкладки