МІСТО

З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Горизонтальні вкладки

Міська влада зобов’язана направити представника до суду

Саме про це йшлося у депутатському запиті Андрія Короля, який він озвучив під час пленарного засідання 81-ї сесії міської ради.

Горизонтальні вкладки

Тарифні маніпуляції зупинено під тиском громади

31 жовтня на засіданні 81-ї сесії міської ради народний депутат України Микола Бабенко звернувся до присутніх у сесійній залі щодо декількох питань: підвищення вартості опалення, яке ініціює КП БМР «Білоцерківтепломережа», та небажання місцевої влади відстоювати в суді інтереси громади у питанні підвищення вартості проїзду у громадському транспорті.

Горизонтальні вкладки

Зарічани вимагають будувати окружну дорогу

Під час 81 сесії, що відбулася 31 жовтня, мешканка Заріччя Ірина Удовена звернулася до мера Геннадія Дикого та депутатів міськради з проханням перейти від слів та обіцянок до діла та почати вирішувати проблему будівництва окружної дороги.

Горизонтальні вкладки

Звіт мера Білої Церкви очима влади і очима людей

З 21-го до 31 жовтня міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий звітував перед громадою про виконану роботу. Звіт стосувався діяльності Білоцерківської міської ради та виконавчого комітету за 8 місяців поточного року. Звіти відбулися у форматі зустрічей у мікрорайонах Білої Церкви.

Горизонтальні вкладки

Ігор Костенко: «У будь-якій професії, щоб бути на висоті, потрібно любити те, що робиш»

Щорічно 4 листопада в Україні відзначають професійне свято працівники залізничного транспорту. Саме тому «Тиждень» пропонує читачам розповідь людини, яка тривалий час перебуває у професії, бачить її недоліки, живе проблемами.
Знайомтеся, Ігор Костенко, заступник начальника відділу матеріально-технічного постачання філії «Рефрижераторна вагонна компанія» ПАТ «Укрзалізниця».

Горизонтальні вкладки

Ірина Дога: «Наша мета – робити добро»

День працівника соціальної сфери цього року святкували 3 листопада. Це професійне свято у Білій Церкві відзначають працівники низки комунальних закладів міста, зокрема  КУ БМР «Територіальний центр надання соціальних послуг». З нагоди свята газета «Тиждень» поспілкувалася з директором установи Іриною Догою, яка розповіла про те, які послуги надає центр, як допомагають людям похилого віку на дому та безхатченкам.

Горизонтальні вкладки

«Земля із небом гомонить…»

У місті відбулася мандрівна виставка українських художників Анатолія Марчука та Михайла Дмитріва, яка діяла у Білоцерківському краєзнавчому музеї.
Час швидкоплинний, адже ще не так давно, 24 жовтня, відбулося відкриття виставки – вернісаж, на якому були присутні автори творів. До них можна було звернутися за мистецькими порадами і таємницями, та й просто побачити художників на власні очі.

Горизонтальні вкладки

Палітра таланту

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначають 9 листопада. Україна багата на творчих людей. З покоління в покоління передаються секрети народних промислів. Тож напередодні свята газета «Тиждень» поспілкувалася з двома білоцерківськими майстринями декоративно-ужиткового мистецтва. Це Людмила Красніцька-Луцик, керівник народної студії петриківського розпису «Азалія» та Валентина Коробко, керівник зразкової студії образотворчого мистецтва «Берестяночка». Обидві вчать творчості дітей у ЦТДЮ «Соняшник».

Горизонтальні вкладки

Протиепізоотична ситуація в місті благополучна

23 жовтня у Білій Церкві відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії.

Горизонтальні вкладки