МІСТО

«Формула успіху» від Катерини Безрукової

На телеканалі «Крокус» стартував новий проект «Формула успіху», реалізований спільно із індустріальним парком «Біла Церква». Це цикл інтерв’ю з успішними білоцерківськими підприємцями, які готові поділитися власною історією, досвідом створення бізнесу і допомогти новачкам зробити перші кроки.

«Тиждень» пощастило з перших вуст, ще до прем’єри, дізнатися про секрети «Формули успіху» у ведучої передачі Катерини Безрукової.

Горизонтальні вкладки

Юрій Петрик: «Інклюзивний простір, сучасне освітнє середовище, новий стандарт»

На початку навчального року редакція газети «Тиждень» пропонує вам, шановні читачі, відповіді начальника управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрія Петрика на актуальні питання щодо нового стандарту навчання першокласників, можливого розширення інклюзивної освіти в Білій Церкві, результатів ЗНО, а також злободенного питання щодо збору грошей у школах на поточні потреби.

Горизонтальні вкладки

«Надія» продовжує сподіватися

А міська влада вже три роки поспіль перетворює надію на ілюзію.

Горизонтальні вкладки

Два ОСББ нарешті отримали кошти на погашення кредиту

 

Шостого вересня відбулася позачергова 56 сесія Білоцерківської міської ради, на якій, поміж інших питань, внесли зміни до міського бюджету.

Горизонтальні вкладки

Рішення про створення школи мистецтв №3 прийнято

Шостого вересня на позачерговій 56 сесії БМР депутати підтримали також рішення про організаційно-правові заходи щодо створення комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківська школа мистецтв №3 у м. Біла Церква».

Горизонтальні вкладки

Підприємці міста отримали привітання

Четвертого вересня у Київській обласній торгово-промисловій палаті відбулися урочистості з нагоди Дня підприємця.

Горизонтальні вкладки

Місто добра чи «генделиків»?

У Білій Церкві наразі діє 847 офіційних точок продажу спиртних напоїв. Це включно із супермаркетами, кафе, ресторанами, а також генделями в кіосках та вбудованих приміщеннях на перших поверхах багатоповерхівок. Така кількість місць, де можна випити спиртного, створює страшенні незручності: галас, бійки, сміття та справляння «нужди» клієнтами цих закладів під вікнами жителів будинків. Звичайно,погіршується і криміногенна ситуація, адже люди у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння здатні на будь-який злочин. Міська влада Білої Церкви, попри численні обіцянки, навіть не збирається вдаватися до рішучих дій у боротьбі з цією бідою.

Горизонтальні вкладки

Шануймося, панове офіцери!

31 серпня у Білій Церкві відбулося нагородження військовослужбовців-учасників бойових дій у зоні АТО. Ініціатором поважного зібрання став боєць Національної гвардії України, учасник АТО Сергій Позняк.

Горизонтальні вкладки

Ставка на балаган

28 серпня виконком вніс зміни до Положення про Громадську раду при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради, які можуть кардинально вплинути на якість її роботи.

Горизонтальні вкладки

Чи буде Біла Церква з опаленням взимку?

КП БМР «Білоцерківтепломережа» повідомило про намір підвищення тарифів на опалення та гарячу воду з 1 жовтня 2018 року.

Горизонтальні вкладки