МІСТО

З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Горизонтальні вкладки

Деякі кандидати у Білій Церкві порушують виборче законодавство

Громадянська мережа «ОПОРА» зафіксувала у Київській  області низку порушень. Зокрема, в окрузі №90 кандидати організували безкоштовні концерти, дитячі розваги, атракціони, польові кухні на свято Дня молоді та Івана Купала.
                                                                                                                                                                                      Людмила Полях

Горизонтальні вкладки

Андрій Воровський: «Білоцерківський військовий госпіталь повинен розвиватися і в майбутньому»

20 липня 1941 року на базі трьох військових санаторіїв – Святошинського, Моршинського та Ворохтинського – був створений Білоцерківський військовий госпіталь. З того часу минуло більше 75 років… Змінювалося місто, зростали покоління, змінювався устрій держави, а госпіталь продовжує працювати й нині, рятуючи щодня чиєсь людське життя.

Горизонтальні вкладки

Наталія Бойко: «Наш парк нічим не гірший за «Софіївку»

Які б обіцянкине давала міська влада щодо розвитку туристичної привабливості Білої Церкви, парк «Олександрія» залишається єдиною справді туристичною родзинкою нашого міста. Тож як живе нині парк, яку історичну частину його території буде відновлено, чи можна пити воду з підземних джерел, чи буде безкоштовним вхід для місцевих жителів та яких збитків завдають вандали, нам розповіла директор державного дендрологічного парку «Олександрія» НАН України Наталія Бойко.

Горизонтальні вкладки

У місті затверджений план подальшого реформування медичної галузі

9 липня виконавчий комітет затвердив план першочергових заходів щодо реформування галузі охорони здоров’я м. Біла Церква.

Горизонтальні вкладки

Аварійні мости – не бруківка, вони зачекають…

Про те, що білоцерківські мости потребують капітального ремонту, знають всі мешканці міста. Проте міська влада не вважає аварійність мостів першочерговим завданням.
                                                                                                                                                                                        Людмила Полях

Горизонтальні вкладки

На вивіз сміття вже треба 2,7 млрд грн!

На 73 сесії БМР затвердили Програму поводження з відходами у м. Біла Церква на 2020-2025 роки. За програмою з бюджету необхідно виділити 2,7 млрд грн. Для порівняння: річний бюджет Білої Церкви за 2018 рік становив 1,3 млрд грн.
                                                                                                                                                                                           Людмила Полях

Горизонтальні вкладки

Стадіони на замку

У жовтні 2018 року газета «Тиждень» привертала увагу міської влади до проблеми нових спортивних майданчиків, які упродовж трьох останніх років масово з’явилися на території загальноосвітніх шкіл та прибудинкових територіях. Проте вони чомусь стоять зачиненими у вихідні та канікулярні дні, а також після закінчення уроків. Реакції від влади не було жодної. І от вже містяни постять у Facebook цю проблему. «Це вже тренд.

Горизонтальні вкладки

Про «фейкові конкурси» і «відповідальність» мера

У минулому номері газети «Тиждень» ми писали про те, що на пленарному засіданні 73-ї сесії міської ради депутати, повторно розглядаючи заветовані міським головою рішення про звільнення керівників трьох комунальних підприємств, змогли подолати вето і, відповідно, залишити на посадах тих керівників, чия робота виглядає найбільш незадовільною. Ми ще й питанням задалися, а кому ж вигідно?

Горизонтальні вкладки

Розміри податку на нерухомість та землю на 2020 рік

У минулому номері газети «Тиждень» ми інформували вас про розмір єдиного податку, туристичного збору та транспортного податку на 2020 рік. Таке рішення було ухвалене на 73 сесії БМР 27 червня. Сьогодні інформуємо про розмір земельного податку та податку на нерухомість.

Горизонтальні вкладки