МІСТО

«Економічне диво» в Білій Церкві

31 жовтня у Білій Церкві за ініціативи політичної партії «Народний рух України» відбулася презентація та обговорення програми активної економічної політики стрімкого розвитку України під назвою «Економічне диво».​

Горизонтальні вкладки

Обов’язковий платіж відтепер не обов’язковий

З 1 жовтня 2018 року вводяться нові правила сплати по субсидії. Якщо вартість фактично спожитої послуги менша обсягу обов’язкового платежу, субсидіант має право сплачувати лише вартість фактично спожитої послуги. Для прикладу, якщо розмір обов’язкового платежу за певну послугу становить 200 гривень на місяць, але домогосподарство реально її спожило лише на 120 гривень, сплаті підлягатиме фактичний обсяг споживання, тобто 120 грн. Про це йдеться на сайті Мінсоцполітики з посиланням на постанову КМУ №841 від 17 жовтня 2018 року.

Горизонтальні вкладки

На Білоцерківщині зустріли військовослужбовців ЗС України

3 листопада  на залізничному вокзалі міста Біла Церква сотні людей з прапорами, вишитими рушниками  та квітами зустрічали військовослужбовців 1129 Білоцерківського окремого  зенітно-ракетного полку. Сльози радості та емоції переповнювали  і тих, хто повернувся з фронту, і тих, хто чекав на них. 

Горизонтальні вкладки

Домашні тварини повинні мати мікрочіп та жетон

Таке рішення ухвалили депутати БМР під час сесії 25 жовтня. Зміни до Правил утримання тварин у місті Біла Церква зумовлені тим, що 71%  людей були покусані домашніми тваринами. Завдяки мікрочіпу та жетону вдасться встановити власника тварини та оштрафувати його за неналежне утримання домашнього улюбленця.

Горизонтальні вкладки

Затверджено програму «Цукровий діабет на 2019 рік»

У місті Біла Церква в ендокринологічному центрі МЛ №2 перебуває на обліку 1044 пацієнтів хворих на цукровий діабет, що потребують інсулінотерапії, зокрема 54 дітей та 990 дорослих. За 9 місяців 2018 року вперше виявлено цукровий діабет у 29 осіб.

Горизонтальні вкладки

Юрій Петрик: «Робота із забезпечення безпеки дітей системна і ведеться давно»

Нещодавно Україну сколихнула новина про масове вбивство студентів у керченському коледжі. У зв’язку із цим українські прикордонники посилили заходи безпеки на адмінмежі з окупованим Кримом.

У той же час білоцерківці цікавляться, а як організована робота із захисту дітей у наших навчальних закладах. Із цим та іншими запитаннями «Тиждень» звернувся до начальника управління освіти і науки міської ради Юрія Петрика.

Горизонтальні вкладки

Запахло газом чи виборами…

25 жовтня депутати Білоцерківської міськради ледь не пересварилися через підвищення ціни на газ під час засідання 59 сесії міськради. Річ у тім, що місцеві обранці, турбуючись про нас з вами, підготували два звернення до президента України та прем’єр-міністра України. Щоправда, просили різне, а у результаті не підтримали жодного.

Горизонтальні вкладки

Михайло Яременко став заслуженим вчителем України

3 жовтня Президент України указом №300/2018 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти» нагородив державною нагородою «Заслужений вчитель України»директора Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей – Мала академія наук» Яременка Михайла Григоровича.

Горизонтальні вкладки

Проблема, яка стосується кожного

Ситуація щодо захворюваності на туберкульоз в Україні залишається невирішеною глобальною проблемою. Лише за три останні роки в Україні від туберкульозу  померло близько 13 тисяч осіб, що значно перевищує середньоєвропейський рівень. У Білій Церкві ситуація із захворюваністю також непроста. Чого вартий лише один факт: хворі з активною формою безперешкодно можуть вийти з диспансеру в довколишні магазини!

Горизонтальні вкладки

Собачі справи

Усі документи для будівництва притулку для бродячих собак наразі готові. Виконані топографо-геодезичні роботи, інженерно-геологічні вишукування, а також проектно-кошторисні роботи та експертиза. Загалом на підготовку витрачено півмільйона гривень. Проте міський голова наразі заявив, що притулок будувати не будуть – немає грошей, та і проект, розрахований лише на 150 собак, не вартий буде витрачених близько 40 млн гривень. Отже, цілком логічним є запитання, навіщо було витрачатися підготовку, якщо розробили проект, який все одно не збираються втілювати в життя? Невже півмільйона бюджетних коштів викинуті на вітер?

Горизонтальні вкладки