МІСТО

З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Горизонтальні вкладки

Назар Коваленко: «Я хочу ввійти в історію стадіону як ефективний керівник і як успішний спортсмен-олімпієць»

Він тренується двічі на день – з шостої до восьмої ранку і після п’ятої вечора, а весь інший час присвячує віднедавна роботі на керівній посаді на стадіоні «Трудові резерви». Він спортсмен, який готовий робити все можливе для розвитку спорту в місті, доводячи це конкретними справами.

Горизонтальні вкладки

На власний страх і ризик

Саме так майже місяць у Білій Церкві біля зупинки ПК «Росава» мешканці переходять дорогу, адже світлофор не працює. Вулиця Леваневського – одна із найбільших магістралей міста, де на проїжджій частині рух автівок відбувається у чотири смуги. І от весь цей час жителі мікрорайону, щоб перейти дорогу, вимушені ризикувати життям.

Горизонтальні вкладки

Хранителі сімейного вогнища

26 грудня у приміщенні Будинку урочистих подій відбувся вечір вшанування сімейних пар міста, які прожили у подружжі 50 та більше років, а відтак вже справили золоте весілля.

Горизонтальні вкладки

«Комунальне кіно»

У кінці 2018 року міський голова Геннадій Дикий вирішив порушити річну мовчанку та провести зустріч з місцевими журналістами.  Саме зустріч, а не прес-конференцію. Адже в кабінет до мера запросили не всі ЗМІ, а лише ті, які гарантовано не поставлять неприємних запитань. Не дивно, що журналістів газети «Тиждень» та ТРК «Крокус», які неодноразово висвітлювали болючі проблеми міста, мер бачити не захотів.

Горизонтальні вкладки

Новий складу виконкому: професіонали чи політики?

27 грудня на засіданні 63 сесії БМР депутати затвердили новий склад виконкому. Кількість членів виконавчого комітету відтепер – 21 особа. Найбільше представників має Радикальна партія Олега Ляшка.

Горизонтальні вкладки

75 років тому місто визволили від фашистів

4 січня у парку Слави, біля Вічного вогню відбулося урочисте зібрання з нагоди 75-ї річниці визволення Білої Церкви від німецько-фашистських загарбників.

Горизонтальні вкладки

Учасники АТО отримали сертифікати на земельні ділянки

Напередодні нового року учасники АТО та члени сімей загиблих воїнів отримали сертифікати на земельні ділянки в Білоцерківському районі. Їх урочисто вручив у приміщенні Білоцерківської районної державної адміністрації голова КОДА Олександр Терещук.

Горизонтальні вкладки

Скільки коштуватиме Новий рік?

Невідомо, коли з’явився вислів «Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш», але тим не менше, ми продовжуємо йому сліпо слідувати, збираючи у холодильнику задовго до очікуваного часу цілу низку продуктів типу «не чіпай, то на Новий рік». Зважаючи на це, а також на те, що «свято наближається», «Тиждень» вирішив порахувати, а скільки ж коштуватиме пересічному білоцерківцеві довгоочікуване новорічне застілля. Одним словом, у яку суму обійдеться Новий рік-2019?

Горизонтальні вкладки

Голову Білоцерківської райдержадміністрації нагородили високою церковною відзнакою

19 грудня, у день вшанування Святителя Миколая Чудотворця, під час урочистого Богослужіння в церкві Покрови Пресвятої Богородиці голові Білоцерківської РДА Геннадію Джегуру було вручено  Благословенну грамоту за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та Патріаршу відзнаку.

Горизонтальні вкладки