МІСТО

З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Горизонтальні вкладки

Геннадій Джегур: «Поки що перспективний план передбачає добровільне об’єднання»

20 травня Кабінет Міністрів України затвердив перспективний план формування територій громад Київської області. Урядовці вважають, що це сприятиме підсиленню спроможності громад, відновленню інфраструктури, створенню більш комфортних умов проживання людей. Як же на практиці відбуватиметься формування громади, кому з населених пунктів вигідне таке рішення та як пройдуть місцеві вибори у таких громадах, газеті «Тиждень» розповів депутат Білоцерківської міської ради від БМО ПП «Європейська Солідарність» Геннадій Джегур.

Горизонтальні вкладки

Павло Малина: «Я завжди намагаюся налагодити хороші стосунки з клієнтом»

20 травня в Україні відзначається День банківських працівників, і оскільки ця тема ще не потрапляла в поле зору нашого видання, ми вирішили поспілкуватися з людиною, яка знає про банки якщо не все, то дуже багато.

Отже, знайомтеся – Павло Малина, менеджер з обслуговування корпоративних клієнтів, працює у Білоцерківському відділенні «Вокзальне» Київського ГРУ АТ КБ «ПриватБанк».

Горизонтальні вкладки

Запобігання та реагування на спалах COVID-19

Понад 300 коробок із гуманітарною допомогою передала Білоцерківська міська організація Товариства Червоного Хреста України пенсіонерам за віком, багатодітним сім’ям та одиноким годувальникам. Це стало можливим за фінансової підтримки Товариства Червоного Хреста Данії, яке вкотре підтримує нашу країну в кризових ситуаціях.

Горизонтальні вкладки

Біла Церква послабила карантинні заходи

Рішенням виконавчого комітету міської ради від 26 травня були послаблені протиепідемічні заходи на території міста Біла Церква.

Горизонтальні вкладки

Ліквідовано загорання легкового автомобіля

21 травня о 02.52 до оперативно-диспетчерської служби Білоцерківського району надійшло повідомлення про пожежу у м. Біла Церква на вул. Павліченко.

Горизонтальні вкладки

РРО новації

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області нагадує, що нові норми щодо застосування РРО передбачені Законом України від 20.09.2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та іншими законами України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг.

Горизонтальні вкладки

Працівник без офіційного оформлення трудових відносин позбавляє себе всіх соціальних гарантій

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області вже вкотре звертає увагу роботодавців на неприпустимість використання незадекларованої найманої праці, яка має негативні наслідки як для працівників, так і для роботодавців.

Горизонтальні вкладки

Як уберегтися від кліщів

Зустріти кліща можна не тільки в лісі, парку чи сквері, а й на будь-якому газоні. Найчастіше вони сидять у траві, на висоті 20-60 см, і лише зрідка потрапляють на невисокі кущові рослини.

Іксодові кліщі можуть переносити збудників небезпечних захворювань людини і тварин, зокрема, кліщового енцефаліту, бореліозу (хвороба Лайма), а також хвороби Міямото. Збудники потрапляють у наш організм під час присмоктування кліща.

Горизонтальні вкладки

Прокуратура відкрила провадження по діях Геннадія Дикого

15 травня на засіданні 96 сесії БМР депутати підтримали проєкт рішення «Про звернення до контролюючих органів Київської області та м. Біла Церква щодо перевірки фактів можливого нецільового використання бюджетних коштів, виділених по програмі «Турбота» для КП БМР «Білоцерківський міський парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка».

Горизонтальні вкладки