МІСТО

Горбатий міст міг обійтися громаді у два рази дешевше

10 липня мине два місяці з того часу, як був перекритий для транспорту шляхопровід по вул. Сквирське шосе – так званий Горбатий міст. А це значить, що вже фактично два місяці тривають роботи з капітального ремонту цього об’єкта, який був зведений 80 років тому, активно експлуатувався протягом цього часу, але ще не ремонтувався належним чином. Новина для багатьох довгоочікувана, проте є декілька суттєвих «але», на які варто, на нашу думку, звернути увагу білоцерківців.

Горизонтальні вкладки

Культурно-освітній обмін, або Як стати громадянами світу

З 25 червня і впродовж тижня в місті на запрошення адміністрації Білоцерківської гімназії №2 перебувала учнівська делегація з польського міста Скокі.

Горизонтальні вкладки

Євгенія-Амадейя Едельвайс: «І я хочу співати, щоб знати – я жива»

«Тиждень» знайомить читачів із цікавою молодою співачкою, яка прагне популяризувати академічний вокал і навіть не уявляє життя без можливості співати.

Горизонтальні вкладки

Тарас Поздній: «Я не можу не ходити  в гори»

14 травня українська експедиція в складі Тараса Позднія, Романа Городечного та Дмитра Семеренка піднялася на Еверест. Найприємніше те, що серед них був білоцерківець! Тарас Поздній вже повернувся у наше рідне місто, отримав відзнаку міського голови та погодився розповісти газеті «Тиждень», що відчуває людина на найвищій вершині світу, скільки слід витратити часу та грошей та чому без сала в походи не ходить!

Горизонтальні вкладки

Недопрацювання міської служби спричинило зростання неякісних товарів на прилавках магазинів

Найбільше звернень громадян у 2017-му і І кварталі 2018 року до відділу з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування міської ради пов’язано із придбанням неякісних товарів – продуктової та промислової груп. Серед останньої переважає побутова техніка та взуття.

Горизонтальні вкладки

ЧОМУ МЕР БОЇТЬСЯ ЛЮДЕЙ?

Якщо вам не подобається рішення міської влади, будьте готові до того, що опинитеся у відділку поліції.

Горизонтальні вкладки

ДЕНИС БОГУШ: «Біла Церква для мене – місце сили, яке надихає»

«Тиждень» пропонує читачам інтерв’ю із Денисом Богушем, який нещодавно очолив телеканал «Крокус».

Горизонтальні вкладки

МАФіозні проблеми Білої Церкви

У нашому місті немає єдиних правил діяльності  для підприємців, які встановили на території міста кіоски для продажу товарів. Мер Геннадій Дикий обіцяв навести лад у розташуванні павільйонів по місту, проте вчергове не дотримався своєї обіцянки. Як наслідок, доки одні підприємці не можуть отримати паспорт прив’язки, інші вільно торгують навіть без договору оренди на землю, не сплачуючи жодної копійки в місцевий бюджет. При цьому деякі нелегальні підприємці перетворили життя мешканців прилеглих будинків на пекло, проте їхні кіоски до цього часу не демонтовані.

Горизонтальні вкладки

Школа МСП: теорія і практика

Школа малого і середнього підприємництва (Школа МСП) – проект фонду Василя Хмельницького K.Fund, націлений на сприяння розвитку підприємництва в містах України шляхом надання якісних своєчасних знань та ефективних практичних навичок підприємцям із різним рівнем досвіду. Під час навчання слухачі зможуть отримати відповіді на запитання, що їх хвилюють, та професійні консультації фахівців.

Горизонтальні вкладки

Із незламною вірою в добро!

Українське меценатство починається ще з часів Київської Русі, коли першими філантропами були князі. Їхню справу продовжили гетьмани, а пізніше відомі українські родини Ханенків, Терещенків, Бродських, Семеренків, Харитоненків тощо. Нині в Україні нараховується понад 17 тисяч благодійних організацій. Одна із них дієна теренах Білої Церкви. Це – Благодійний фонд Костянтина Єфименка. Виконавчий директор фонду Олена Ткач розповіла газеті «Тиждень» про діяльність організації упродовж семи років.

Горизонтальні вкладки