МІСТО

З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Горизонтальні вкладки

​Михайло Дяченко: «Свою дозу опромінення дізнався завдяки санітарці»

26 квітня Україна та все прогресивне людство відзначатимуть чергові роковини ліквідації аварії на ЧАЕС.  Багато ліквідаторів мешкає в Білій Церкві. Тому газета «Тиждень» започатковує низку інтерв’ю з людьми, які ціною власного здоров’я ліквідували ту страшну аварію. Зокрема, наразі ми пропонуємо до вашої уваги інтерв’ю з Михайлом Дяченком, пожежником, який брав участь у відкачуванні радіоактивної води з-під четвертого реактора, аби запобігти водневому вибуху, що міг фактично знищити всю Україну.

Горизонтальні вкладки

За межами міста чи здорового глузду?

У середу, 27 лютого, у мікрорайоні Гайок розпочалася вирубка дерев під будівництво дороги для майбутнього котеджного містечка. Білоцерківці забили тривогу, викликали поліцію, почали чергувати, аби не допустити подальшої вирубки. У суботу приїхав до мешканців і міський голова Геннадій Дикий, він пообіцяв людям, що буде судитися з Фурсівською сільською радою. Проте чомусь забув сказати, що Фурси вже тричі пропонували місту забрати у свої межі територію під Гайком, включно з тим лісом, де планується котеджне містечко. Тільки от білоцерківська влада від таких пропозицій чомусь постійно відмовляється.

Горизонтальні вкладки

Поки грім не вдарить…

У редакцію газети «Тиждень» досить часто звертаються мешканці міста із проханням розповісти про проблему, яка з певних причин не знаходить зворотного зв’язку, навіть попри те, що на ній наголошували, про її вирішення просили неодноразово – письмово й усно.

Горизонтальні вкладки

Влада Білої Церкви не збирається брати участь в аукціоні з продажу ПК «Росава»

У березні відбудуться торги з продажу активів збанкрутілого ВАТ «Росава», вартість яких оцінили спершу в 36,6 млн грн, затим ціна впала до 29,3 млн грн.

Горизонтальні вкладки

В ІП «Біла Церква» невдовзі буде відкрите нове виробництво

Нині на території індустріального парку «Біла Церква» завершується будівництво заводу Plank Electrotechnic, який спеціалізується на виробництві електрофурнітури. Він є першим підприємством, яке уже через декілька місяців почне працювати в межах парку, першим і наразі єдиним в Україні, а також першим серед трьох заводів, які з’являться тут і сформують «пластиковий кластер».

Горизонтальні вкладки

Талончик понад усе

Напевно не знайдеться людини, яка б завдяки широкій інформаційній кампанії не знала, що при інсульті важлива кожна хвилина для порятунку життя пацієнта. Однією з ознак інсульту є раптова поява слабкості в м'язах або оніміння однієї половини тіла (обличчя, рука, нога). Найефективніша допомога у перші 3 години після госпіталізації. А тепер до вашої уваги розповідь про організацію надання медичної допомоги при невідкладних станах у Білій Церкві.

Горизонтальні вкладки

Влада – громада: до відкритості далеко

«Все про пасажирські перевезення в місті Біла Церква» – так досить амбітно звучала тема відкритої зустрічі, проведеної 21 лютого у міській раді.

Горизонтальні вкладки

Коли жадібність переважає патріотизм

Будь-яка війна популярна протягом перших трьох днів, стверджував американський історик, письменник і політичний діяч Артур Мейєр Шлезінґер. На жаль, це так. Найнеприємніше інше, проте часто ця тема стає приводом для постійних спекуляцій і махінацій, на яких наживаються безпринципні, і навіть більше, нечисті на руку люди.

Горизонтальні вкладки

День Героїв Небесної Сотні – п’яті роковини

20 лютого Біла Церква вп’яте вшановувала Героїв Небесної Сотні, мужніх чоловіків і жінок, учасників Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Горизонтальні вкладки