ПАМ'ЯТЬ

Ювілей храму мистецтва

4 березня в Білій Церкві КЗ БМР «Білоцерківський міський будинок органної та камерної музики» відзначив 30-річчя святковим концертом.

Горизонтальні вкладки

Афганістан… І до сьогодні біль

15 лютого біля каплиці святого Георгія Побідоносця вшанували учасників бойових дій в Афганістані.

Горизонтальні вкладки

День соборності України у Білій Церкві

22 січня українці відзначають День соборності України. Свято  започаткували у 1999 році на згадку про проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році на Софіївській площі у Києві. 

Горизонтальні вкладки

Ніколи більше!

27 січня, у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, білоцерківці зібралися біля нещодавно відкритого Меморіалу жертвам Голокосту та Праведникам Народів Світу Білої Церкви, щоб засвідчити «Ніколи більше!» не має бути нелюдських катувань, розбитих людських доль, болю і сліз. Акцію пам’яті ініціювала білоцерківська єврейська громада «Міцва».

Горизонтальні вкладки

«Стою на землі» – нова книга Анатолія Кульчицького

27 січня у приміщенні Київської обласної торгово-промислової палати відбулася презентація книги спогадів Анатолія Кульчицького «Стою на землі», яка присвячена українському поетові, Герою України Борису Олійнику.

Горизонтальні вкладки

Віра Строкач: «Журналістика – це така хвороба, від якої не хочеться позбавитися»

6 січня відзначила 100-річний ювілей білоцерківська газета «Замкова гора». Щирі вітання ще попереду – 28 січня у приміщенні Будинку урочистих подій. А напередодні віншувань газета «Тиждень» поспілкувалася з редактором газети «Замкова гора» Вірою Строкач щодо історії виникнення тижневика, умов роботи в радянський час та період незалежності України, про колектив редакції та про плани на майбутнє.

Горизонтальні вкладки

Білоцерківці відсвяткували Водохреще

19 січня православні та греко-католицькі християни відзначили Хрещення Господнє – третє і завершальне свято різдвяно-новорічного циклу, яке в народі має назву Йордан, або Водохреще.

Горизонтальні вкладки

Він був  воїном  миру…

Нехай Олександр Володимирович

Горизонтальні вкладки

Сяйво  посмішки  «Дяді Вані»… 

Войтенко Іван В'ячеславович

Горизонтальні вкладки

80-річчю вечірньої освіти міста присвячується

22 листопада на базі Білоцерківського закладу загальної середньої освіти ІІ–ІІІ ступенів з інституційною формою навчання №1 відбулися урочистості з нагоди 80-річчя вечірньої освіти міста Біла Церква.

Горизонтальні вкладки